Помощ и съвет.

  • 526
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
След 2дена ще раждам секцио,а тази сутрин се събудих със симптоми на настинка-лека хрема,слаби болки в гърлото и ужасна отпадналост,всяко мускулче ме боли.Хапнах 1 лимон,пих чай от липа(знам,че е безвр.по време на бременност),направих гаргара с лайка,но чувствам ,че ефект няма,а напротив.
Препоръчайте ми нещо хомеопатично с бързо действие и безобидно за бременността.(опитах с търсачката,но нещо не се оправям)Моля Ви помагайте!
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
След 2дена ще раждам секцио..................................................................................
Препоръчайте ми нещо хомеопатично с бързо действие и безобидно за бременността.(опитах с търсачката,но нещо не се оправям)Моля Ви помагайте!
Благодаря Ви предварително!

 Почти сигурно е грип и не ви препоръчвам да вземате температуропонижаващи, тъй като температурата е единственото, което може да ви защити от вирусите, докото имунната система изработи антитела срещу вируса.
 При изкуствено сваляне на Т-та, болките от мускулите ще отидат още по-дълбоко - в костите.
  Лошото е, че в такъв неподходящ момент сте хванали тази неприятна вирусна инфекция.

 Колкото до хомеопатията, няма универсални средства, освен масирано рекламираните, но те са с много съмнителен ефект.
  Все пак може да пробвате Осцилококцинум и дано ви помогне.

  И се консултирайте с гинеколога ви, дали не може да се отложи с няколко дни планираното секцио, тъй като смятам, че в утробата Ви то е по-защитено, получавайки чрез кръвта Ви вашите специфични антитела спрямо този щам вирус.

Общи условия

Активация на акаунт