Да се похваля

  • 1 660
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
  Здравейте,момичета!!!
 Това е първия форум,който открих и посещах тук-все пак -една от вас с дете,но без баща.И тук открих много близки съдби,познат горчив опит,но и нови начини за преодоляване;човещина и разбиране,подкрепа и съвети.БЛАГОДАРЯ ВИ!!!  bouquet
  И затова сега искам да се похваля- вече съм Госпожа Еванс от 13 дни Heart EyesНаправихме малка,но весела сватба,а през уикенда се върнахме от сватбено пътешествие Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesБеше наистина чудесно и сбъдване на една моя мечта-седмица в Будапеща.
 И искам да ви пожелая и на вас да ви споходят пак тези толкова хубави чувства,да не губите надежда и да намерите правилния човек за вас,който сам по себе си също е мечта PraynigКъсмет,момичета и стискам палци!!!!!

# 1
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 659
Честито!


Пожелавам ви от сърце да бъдете винаги щастливи заедно  Grinning

# 2
Това е спасението за Българската жена, мъж европеец (или просто цивилизован чужденец). Доста съм комуникирал с такива хора и те някак си са възпитани да уважават жената, по начин който не е познат на БГ Мачос.

# 3
  • Мнения: 157
Честито! Бъди много, много обичана!

А дано и при нас дойде птичката Praynig

# 4
  • Мнения: 357
Честито и от мен!
А ние пък ще вземем пример и ще продължаваме да го търсим - Мъжа на живота ни! Wink

# 5
  • Мнения: 393
  Благодаря!!!Наистина стискам палци да откриете наново щастието да обичате и да сте обичани Hug Heart Eyes
И знаете ли кое ме учудва(не знам дали защото не е БГ)-ами той не ми се сърди,не мрънка много(освен ако не  е много гладен) Mr. Green и ..как да го кажа..не е злопаметен от рода на:''ААА,а ти помниш ли веднъж,когато...''и на всяка дума да има контрааргумент.Направо не ми се вярва Mr. Green

# 6
  • Мнения: 651
Бъдете много щастливи, миличка!  Hug

 newsm10

# 7
  • Мнения: 2 336
Искрено ти желая да си желана и обичана. Много щастие и повече усмивки.   bouquet

# 8
  • Мнения: 32
Пожелавам ти да сте много щастливи всички заедно! Късмет и целувки

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
... те някак си са възпитани да уважават жената, по начин който не е познат на БГ Мачос.

Не мога да не адмирирам нещо, което е забелязал и друг освен мен.   bouquet Естествено не всички са така, но БГ мъжете, които притежават това качество се броят на половината пръсти на едната ми ръка  Crazy

На г-жа Еванс - много, много щастие   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 274
Най-искрено ви желая дълъг семеен живот и взаиморазбирателство!   bouquet

# 11
  • Мнения: 515
Честито и от мен ,дано си истинскуи много щастлива с човека до теб!!!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 732
Честито!  bouquet
Дано все такива новини се чуват/пишат тук! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 351
Дам, дано всички нас ни споходи това щастие!
Честито и само хубави неща за напред ти пожелавам.
Забелязвам, че по другите форуми хората постоя малко и се оттеглят, а ние тука сме си все постоянни, много малко от нас успяват да достигнат тази хармония и щастие, за което ти говориш:(

# 14
Аз па в горния пост от много филоспфсване забравих да кажа и аз най жавното....
Здраве,щастие и успехи в личен и професионален план. И както е казал народа таз година булка догодина лилка...дагоеба.

Общи условия

Активация на акаунт