Моля, препоръчайте ми подходящ крем за лице

  • 7 652
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 511
Мили мами, тази вечер във втора тема ви моля за вашата компетентна помощ Embarassed Моля ви да ми препоръчате крем за лице, подходящ за суха и чувствителна кожа, на 22 съм Flutter По възможност да е на цена до 30 лв. или малко повече Rolling Eyes Последно използвах Thermal Fix 1 на Vichy, но не бях особено доволна Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 21:50 от Alinka

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Скоро също си търсих крем за лице за суха кожа. Купих си крема за суха кожа на Талодерма, с УВ филтри, масло от гроздови семки, жожоба и не помня още какво. Цена - 4лв и нещо. Много приятно съм изненадана от качеството и ефекта върху кожата. И аз като теб щях да си купя крем на Виши (около 35 лв беше), но реших първо да пробвам Талодерма и определено не сбърках.  Peace

# 2
  • Мнения: 224
Мили мами, тази вечер във втора тема ви моля за вашата компетентна помощ Embarassed Моля ви да ми препоръчате крем за лице, подходящ за суха и чувствителна кожа, на 22 съм Flutter По възможност да е на цена до 30 лв. или малко повече Rolling Eyes Последно използвах Thermal Fix 1 на Vichy, но не бях особено доволна Rolling Eyes

Здравей! Аз съм с подобна на твоята кожа и съм останала доволна от нещата на Avene (хидратиращата грижа, например), а сега ще си взема за зимата подхранващия крем в бурканче:
http://eau-thermale-avene.com/public/avene/html/index.php - тук можеш да разгледаш нещата.   
 Той е ок. 35лв. Друг вариант са нещата на Bioderma. И от тях съм доволна. Все още ползвам хидратиращия крем. Пробвала съм тестери на крема за чувствителна кожа, който е по-плътен, но също беше хубав.
На La Roche Posay също наскоро пробвах хидратиращ крем и той беше хубав (мисля, че се казваше Hydraphase).
Успех в избора  Peace

# 3
  • Мнения: 776
Аз препоръчвам Hydraphase на La Roche Posay!  bouquet Peace

# 4
  • Мнения: 288
Аз съм много доволна от AVENE,от доста време ползвам само тях и те са точно за такава кожа-суха и чуствителна

# 5
  • Мнения: 83
Ползвам един крем на нивеа..много съм доволна. Попива бързо, не оставя мазни следи и овлажнява добре.

# 6
  • Мнения: 125
много съм доволна от хидратиращия крем на RoC за чувствителна кожа.Приятен е на текстура,бързо попива,а и е на раститена основа.Хидратира ми кожата за целия ден.

# 7
  • Мнения: 3 372
И аз съм на 22 и съм много доволна от това . Струва към 8 - 9 лева

# 8
  • Мнения: 2 047
Здравей! Аз съм с подобна на твоята кожа и съм останала доволна от нещата на Avene (хидратиращата грижа, например), а сега ще си взема за зимата подхранващия крем в бурканче:

  Може ли да напишеш пълното име на този, който е в бурканче -  в хидранс Оптимал серията го няма - само в тубички, а имам спомен, че съм виждала такъв. И в колд серията им го няма.
 Hug


   Сега намерих Rich Compensating Care - този ли имаш предвид?

# 9
  • Мнения: 224
 

  Може ли да напишеш пълното име на този, който е в бурканче -  в хидранс Оптимал серията го няма - само в тубички, а имам спомен, че съм виждала такъв. И в колд серията им го няма.
 Hug


   Сега намерих Rich Compensating Care - този ли имаш предвид?
[/quote]

Да, точно него имах предвид:
http://www.slapiton.tv/acatalog/avene_rich_compensating_cream_40ml.html Миналата година ми го препоръчаха за зимата, пробвах го и много ми хареса.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 047
JuMe   благодаря!
  Аз взех лекия му вариант в тубичката и е добре ако не слагам пудра. Сложа ли я обаче и пак почва да ми се бели носа.

# 11
  • Мнения: 121
НИВЕА ! Това е кремът:)

# 12
# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Този крем наистина е страхотен!  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 107
и аз щях да напиша този

Общи условия

Активация на акаунт