Страхотна закуска с овесени ядки - Гранола

  • 1 328
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 720
Вчера си купих за пръв път овесени ядки и след дълго чудене и ровене в сайта намерих ето тази тема Експериментирах и промених някои неща (не сложих стафиди, защото нямах,ядки - защото не ги обичам в комбинация със сладко и ванилия и канела, защото забравих  Embarassed)
След като опекох ядките и изстинаха залях част от тях с прясно мляко и нарязах един банан вътре.
Ауууу такава вкусотиика не бях яла Crazy, та затова реших да ви подсетя за нея, Мнооогооо е вкусно мляс, мляс  Laughing

# 1
  • Мнения: 6 243
Ами нямаше ли да е по-лесно просто да пуснеш постинг в старата тема?

Иначе няма спор, че гранолата е вкусна, здравословна и полезна храна.

# 2
  • Мнения: 720
Ами нямаше ли да е по-лесно просто да пуснеш постинг в старата тема?

Иначе няма спор, че гранолата е вкусна, здравословна и полезна храна.
Първоначално и аз така помислих, но когато реших да публикувам поста се появи надпис, че темата е по-стара от 120 дни и е желателно да пусна нова тема с линк към старата  Hug
Какво значение има - идеята ми е да ви подсетя за тази закуска, а ако някоя новак като мен не я е видял да е види, защото наистина е много вкусна  Hug

# 3
  • Мнения: 1 726
Овесените ядки са полезни само когато са сурови Naughty, а да се пекат с олио си е направо пържене  newsm78

# 4
  • Мнения: 107
и аз мисля като savina_h, не и се струва много апетитни 1 чаша олио и овесени ядки, това си е чисто пърежене.

# 5
  • Мнения: 720
Ами аз не твърдя, че закуската е много полезна, диетична или там каквото мислите, нито пък, че е много полезно да се пържи  newsm78, просто е много ввкусна  Hug

# 6
  • Мнения: 107
не се притеснявай, ние не те нападаме  Hug просто изразяваме мнение, и благодаря за рецептата  Peace

# 7
  • Мнения: 720
Аз да се застраховам  Mr. Green
 Hug

# 8
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Овесените ядки са полезни само когато са сурови Naughty, а да се пекат с олио си е направо пържене  newsm78
Съгласна съм, че в повечето храни с топлинната обработка отпадат голяма част от полезните им свойства. Но овесените ядки са зърнен продукт, защо да не са полезни печени? Питам информативно, не се заяждам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт