Отговори
  • Мнения: 42
Моля зя вашите мнения и впечатлиниа за двете клиники и чували ли сте ,че в Селена има стафилококова инфекция.Предстои ми секцио, а трябвяа да избера в коя клиника.

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 10:03 от dika79

# 1
  • Мнения: 5 790
А дали не е стафилококова инфекцията?  newsm78
Не знам нищо и за двете болници, но ти желая леко раждане.

# 2
  • Мнения: 728
Ходя в к-ка Торакс-обслужването до момента е добро(имам предвид рецепция),лабораторията им е добра,мед.сестр.са внимателни и грижовни,чисто е.Относно родилното отделение незнам,защото не съм се качвала там.Аз съм се насочила да раждам там и също ще следя темата за повече информация.До Селена не съм ходила и нямам лично мнение,но съм чела отлични отзиви(единственото,което ме притеснява около Селена е големия брой родилки  и посетители,което малко ми напомня на държ.болн.,но това са си само мои опасения,тук трябва да кажат вече раждалите там)

# 3
  • Мнения: 42
Опа да  Laughing благодаря за корекцията.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Ще напиша накратко за моето секцио в Торакс от август тази година. Това ми беше второто секцио там. Уговорих си дата с лекарката ми, повика ме в 8.00. Попълва се анкетна карта относно упойките. По принцип няколко дена по-рано се коментира тази тема с анестезиолога (Д-р Джаров ми беше и двата пъти). Настаниха ме в моята стая. Той ми постави абокат и ми взеха кръв за изследванията. Преоблякох се и хайде в операционната. Всички са много любезни, шегуват се и неусетно ми пуснаха упойката. Аз исках пълна, защото съм много страхлива.  Нямах никакви странични неприятни последствия от упойката. Излязох от упойката след около 2 часа. Пускат най-близките роднини, но за малко. Таткото го пускат за повече. Бебето видях чак на другата сутрин. След това си беше постоянно при мен. Насърчават кърменето. Този път шева изобщо не си го усещах, все едно не бях оперирана. На втория ден махат лепенката и можеш да се изкъпеш. Обезболяват, раздвижват бързо, което е много положително. Аз бях готова да си тръгна още на втория ден вечерта, но си стоях четирите дена. Храната се поръчва от Ривиерата по избор на пациента. Аз мога да кажа само много хубави неща за престоя си там. Дежурни бяха Д-р Карагъозов и Д-р Митев, Д-р Вълчева и д-р Вълчев са педиатрите, акушерките също бяха много внимателни, а и сестрите. За мен беше важно и да мога да съм сама в стая. Друго не се сещам. Инфекции нямаше.   bouquet за всички работещи там и пожелания за леко раждане на всички бъдещи мами. Peace

# 5
  • Мнения: 82
Аз съм пациентка на др.Минев и на два пъти ми се наложи да лежа в Селена-адски съм доволна,чистотата е на много високо ниво,всеки ден дезинфекцират дори дръжките на вратите.Просто не мога да допусна,че там би могло да има инфекция.

# 6
  • Мнения: 42
Благодаря ви за отговорите. Hug

# 7
  • Мнения: 728
Преди 5 дена родих секцио в к-ка Торакс,вчера ме изписаха,чувствам се чудесно,сякаш не съм раждала.Условията,персоналът,чистотата,обезболяването-всичко в Торакс беше на нужното ниво(поне за моите критерии,въпреки,че за мен по-важно беше не условията,а гинекологът,който ще води раждането,а в случая др.Даскалов)

# 8
  • София
  • Мнения: 606
аз родих на 26 август в селена, нямаме инфекции, много съм доволна

# 9
  • Мнения: 2 382
Преди 5 дена родих секцио в к-ка Торакс,вчера ме изписаха,чувствам се чудесно,сякаш не съм раждала.Условията,персоналът,чистотата,обезболяването-всичко в Торакс беше на нужното ниво(поне за моите критерии,въпреки,че за мен по-важно беше не условията,а гинекологът,който ще води раждането,а в случая др.Даскалов)

Честито! Само хубави емоции ти пожелавам от тук нататък Simple Smile
Винаги съм била на мнение,че Торакс са на светлинни години в сравнение с останалите клиники в Пловдив.Говоря за лични впечатления Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт