Kaкво да давам вечер освен мляко?

  • 517
  • 8
  •   1
Отговори
Дъщеря ми е на почти 9 месеца. Вечер и давам 210 ml вода със 7 лъжички АМ. Отскоро забелязвам обаче, че не и стига. Чудя се дали да и давам малко супа преди това (записани сме на кухня) или нещо друго? Вие с какво храните вечер Вашите бебоци? Thinking

# 1
  • Мнения: 27 524
Може да увеличиш количеството мляко или да добавяш в него някаква каша, става по-гъсто и хранително. От супа няма нужда  Simple Smile

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз започнах от няколко дена да и давам да хапва по нещо преди мялкото.Час преди него.ПОсле пие мляко и заспива.

# 3
  • Мнения: 441
Когато синът ми беше на възрастта на твоето бебе и аз забелязах,че млякото не му стигаше.Започнах вечер към 19 часа да му давам супичката от кухнята,а млякото го давах към 21.30ч.
Моя приятелка добавяше каша към млякото.Някой слагат бисквитки ...прецени сама.Успех в решението  Peace

# 4
  • Мнения: 46 438
Мисля, че чак като стана на 1 г. започнах да давам вечеря и преди лягане мляко. Преди това просто увеличавах количеството на млякото. Пробвах и с бисквита, но така я разяждаше, че после нямаше спиране Crazy

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 891
И на мойта дъщеря така и действаха бисквитите.затова и слагам по малко каша:)

# 6
  • Мнения: 3 356
Може би към 19 ч. му дай някаквя каша.

# 7
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И на моето човече не му срига явно млякото вечер, защото и той от 2 седмици някъде започна пак да ми се буди по нощите или ранните сутринни часове, а от 2-рия си месец къртеше по цяла нощ.
Започнах да слагам по 1-2 бишкоти Плазмон + лъжичка или 2 оризова каша. Всеки път различно го правя, но задължително вече слагам едно от двете в млякото. Е, пак ми се буди, но се надявам да го измести буденето към по-нормалните за ставане часове.

# 8
  • Мнения: 161
В 18ч. давам супа със сухар и в 20ч. преди сън 210мл. вода с 7 л.АМ.

Общи условия

Активация на акаунт