коралова гъба и една ръкавица...

  • 46 972
  • 744
  •   1
Отговори
Здравейте!знам ,че кораловата гъба и луфата са за премахвене на мъртви клетки и помагат за стрии.Видях и една ръкавица ,която прилича по материя на тях..Та бихте ли ми казали дали тя ще ми върши същата работа?не знам как точно се казва тая ръкавица,но предполагам всички сте я виждали в козметичните магазини! newsm78

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ползвам ето тази http://svila.jsc.googlepages.com/ и съм много доволна.

От сурова коприна е и буквално сваля 9 кожи... Просто няма ексфолиант, дето измива като нея.
Същата ли си виждала по магазините, защото на мен ми я донесоха от Хасково и се продавала само по Интернет?

# 2
  • Мнения: 4 435
Ползвам ето тази http://svila.jsc.googlepages.com/ и съм много доволна.

От сурова коприна е и буквално сваля 9 кожи... Просто няма ексфолиант, дето измива като нея.
Същата ли си виждала по магазините, защото на мен ми я донесоха от Хасково и се продавала само по Интернет?

Наистина доволна ли си ,защото и аз искам да си взема нещо такова.Ти колко плати за доставка и колко бройки си поръча?

# 3
еми не..тази е явно по-специална.онази е кафява като изсъхнала  Mr. Green много прилича на материята на луфата  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 323
Хайде още четирима от София да се съберем да поръчаме 5, че на мен са ми много - за проба искам да видя как е  Wink

# 5
  • Мнения: 4 435
Хайде още четирима от София да се съберем да поръчаме 5, че на мен са ми много - за проба искам да видя как е  Wink

Аз май сама ще поръчвам,защото не съм от София. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 1 885
Аз преди време си взех ръкавица от ест. коприна. В последствие още няколко. Имам чувството, че бързо се изхабяват някак си. Като нови вършат страшна работа, после по-малко... Може да ми се струва де нинам.

От луфата за тяло съм много доволна! Не се изхабява  Grinning

# 7
  • Мнения: 624
Аз използвам някаква луфа на AGIVA,но имам само за лице,не разбрах тази ръкавица РАЙЯ и за лице,и за тяло ли става,че май ще поръчам и аз Laughing
И още нещо,което ми направи впечатление-нали уж не се слага на нея никакъв гел,а защо пише,че спомага за по-доброто абсорбиране на продуктите при борбата с целулита newsm78
А коралова гъба търся от толкова време и не мога да намеря,искам да купя за детето и в нито един магазин не откривам
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230528.0

# 8
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
"Донесоха от Хасково" значи, че ми я купиха оттам. Не съм пробвала доставката по куриер.

Става за лице и тяло, но за лице внимавам, защото много лесно може да се прекали.

Не се ползва с гел, най-добре действа ако се понапари човек в банята и после се изтрие.
Способства за по-добро абсорбиране като се намажеш с антицелулитен гел след къпане, защото като са свалени мъртвите клетки, попива по-лесно.

Не бих казала, че се изхабява, ползвам я от няколко месеца, малко се изпрошна шева, ама я минах на машината и сега си е ОК.

# 9
  • Мнения: 624
"Донесоха от Хасково" значи, че ми я купиха оттам. Не съм пробвала доставката по куриер.

Става за лице и тяло, но за лице внимавам, защото много лесно може да се прекали.

Не се ползва с гел, най-добре действа ако се понапари човек в банята и после се изтрие.
Способства за по-добро абсорбиране като се намажеш с антицелулитен гел след къпане, защото като са свалени мъртвите клетки, попива по-лесно.

Не бих казала, че се изхабява, ползвам я от няколко месеца, малко се изпрошна шева, ама я минах на машината и сега си е ОК.

Еее,мога да кажа само-ЧУДЕСНА ИДЕЯ Hug
След като става и за лице,и за тяло ще си имаме 2 в 1 на такава достъпна цена,гледах в Практикер колко скъпо излиза да си направиш комплект AGIVA-то е луфа за лице,за тяло,още една за тяло,но с по-дълга дръжка за гърба,четка-всичко около 40-45лв #Crazy
Затова обаждам се още сега и поръчвам,че и на мъжо една ще взема Laughing Laughing Laughing
firebird-мерси,много за инфото  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Аз използвам такава гъба или по-скоро изтривалка "Райя" от коприна и много,много съм доволна.Кожата става гладка и мека -просто страхотна!Става и за тяло и за лице, но по-внимателно с лицето, че аз се претрих първия път.Ползвам я от няколко месеца и не съм забелязала да се изхабява. Относно питането на Таня-не слагам гелове върху гъбата,просто след добрата ексфулиация на тялото антицелулитните гелове и други кремове и лосиони се абсорбират по-добре от кожата.Вероятно това са имали предвид и в сайта на производителите на гъбата. В сайта им не пише ли каква е цената на доставката? Мисля,че имаха и опция за безплатна доставка при поръчка на определена бройка.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Писали сме заедно с firebird Simple Smile Виждам,че и тя е доволна. Таня,мисля,че няма да съжаляваш ако си я поръчаш!!! Наистина е хубава, а и на много достъпна цена.

# 12
  • Мнения: 118
Аз използвам някаква луфа на AGIVA,но имам само за лице,не разбрах тази ръкавица РАЙЯ и за лице,и за тяло ли става,че май ще поръчам и аз Laughing
И още нещо,което ми направи впечатление-нали уж не се слага на нея никакъв гел,а защо пише,че спомага за по-доброто абсорбиране на продуктите при борбата с целулита newsm78
А коралова гъба търся от толкова време и не мога да намеря,искам да купя за детето и в нито един магазин не откривам
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230528.0
Аз имам коралова гъба именно на AGIVA, купих си я от магазин Бонжур, моята е малка за 3.69. Помня че имаше и големи за около 8 лв. Мисля, че за да има ефект трябва да се ползва суха, иначе като се намокри става много мека като обикновена гъба.

# 13
  • Мнения: 2 323
За сега за поръчката за София сме аз, на лс получих предложение за още 2 от tbekiarova  - търсим още 2 желаещи да поръчаме Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 1 890
Бройте ме и мен, момичета !  Peace Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт