Отговори
  • Мнения: 159
здравейте всички,които ще посетите тази тема!за мое съжаление я отварям,тъй като ме засяга съвсем лично.става дума за моя племенник дариан,който в момента се бори за живота си,заради немарливото отношение на лекарите от "тина киркова".във форума прочетох всякакви мнения,предположения,дискусии,пожелания  и т.н. от там разбрах,че хората са съпричастни към трагедията,която се разиграва в семейството ни от 9.10 насам.на всички тях искам да благодаря!има много неща,които на свой ред бих искала да кажа и аз, и именно заради това повдигам въпроса в отделна тема.дано заедно направим нещо за всички дечица и родители застрашени от подобна съдба!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 277
Здравей, много ми е мъчно и съм потресена от това което се случи на вас и на другите семейства!
Цитат
дано заедно направим нещо за всички дечица и родители застрашени от подобна съдба!
 
 
 
  Praynig

# 2
  • Мнения: 676
Искрено ви пожелавам всичко да се оправи бързо и без последствия за дечицата! Praynig  bouquet
Това, което се е случило е ужасно.
Сутринта гледах как всички си прехвърлят топката едни на други Crossing Arms Никой за нищо не е отговорен!

Само да попитам - "Тина Киркова" и "Света София" една и съща болница ли са? newsm78

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311


Само да попитам - "Тина Киркова" и "Света София" една и съща болница ли са? newsm78

Да.

delfina, Дариан ли е бебенцето, което е в кома? Ако е то, много съжалявам за това, което преживявате. Много сили ще ви трябват. Ако е някое от бебенцата, които не са чак толкова зле, пожелавам всичко да мине без последствия.

# 4
  • Мнения: 478
Не мога да повярвам още. Моля се за племенника ти да се възстанови. Ако имате нужда от нещо пишете с какво да помогнем.  Praynig

# 5
  • Мнения: 469
Милото детенце дано се оправи бързо и да няма последствия. Praynig
А за майчицата не знам ,какво да кажа.Просто нямам думи,толкова ми е мъчно.Сутринта,като гледах репортажа по Нова се разплаках.Представих си,че съм на нейното място и всеки може да е.
Да родиш детенцето,да го гушкаш и на следващия ден да ти кажат,че детето умира.Това е най-големият кошмар за всяка майка.
И като слушах този доктор,такъв гняв ми напираше отвътре,че ако беше пред мен нямаше да мога да се сдържа.Наистина масово в болниците не използват ръкавици.Лежах с децата в Инфекциозна клиника и останах потресена.
Моля се за детенцето и силна прегръдка от мен за майчицата. Hug

# 6
  • Мнения: 179


Само да попитам - "Тина Киркова" и "Света София" една и съща болница ли са? newsm78

Да.

delfina, Дариан ли е бебенцето, което е в кома? Ако е то, много съжалявам за това, което преживявате. Много сили ще ви трябват. Ако е някое от бебенцата, които не са чак толкова зле, пожелавам всичко да мине без последствия.


Тина Киркова е I АГ "Света София", а има и МБАЛ "Св. София" - болницата на Мазнейкова. В случая става въпрос за Тина Киркова.

# 7
  • Мнения: 474
Ох, дано детето се оправи и дано да няма никакви последствия... Praynig Praynig....За майчето........едно силно гуш  Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 3 116
И аз силно се моля бебчето да оздравее напълно  Praynig Praynig Praynig За родителите, не знам какво да кажа. Детенцето ми е било в кувиоз в тази болница, далеч от това тежко състояние, но знам колко е тежко за родителите.

Моля те, дръж ни в течение за състоянието на бебчето   Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 219
Много съжалявам , че невинната душичка се бори за живота си. От сърце му пожелавам да се оправи и да се гушка с майка си ,където му е мястото.
Мила майче , горе главата дано да се преборите с инфекцията и от сега нататък Дари да е най-здравото бебе.   Praynig Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 3 249
Много съжалявам за това, което преживявате и се моля детето да започне да се подобрява и живот и здраве скоро да си е у дома. Не съм много запозната с инфекцията и възможните последици, но ще се моля за вас.

А за самата болница аз мога много да говоря, но когато трябваше, избрах да мълча.  Confused   Там вероятно работят много добри специалисти, но ако не си платиш, те третират като парцал. На моето раждане, като ме шиха, санитарката подаваше марлите на докторката!!! Вероятно в резултат на това (аз така си го обяснявам), се озовах с влагалищна инфекция. Излекувах я, но ми беше ясно, че съм се отървала с много малкото зло. Явно отношението им е такова не само към родилките, но и към децата, което е страшно и е въпрос на време да стане беля като вашата.

Сутринта по Нова ТВ ми направи впечатление една реплика на водещата, ако не бъркам, която беше много показателна и на която незнайно защо не акцентираха. Микробиологът е подавал сигнали за откритата зараза още от 4 октомври. А те какво са чакали до 9?!? Ето това е въпросът, на който трябва да се търси отговор също.

# 11
  • Мнения: 159
Още веднъж БЛАГОДАРЯ за подкрепата на всички!Молим се за него и вярваме,че ще се оправи!Призивът ми е към всички настоящи и бъдещи родители - не оставяйте докторите да ви казват,да не им се бъркате в работата!Искайте информация за всичко,което ви интересува,тя не е конфиденциална!!!Вие имате право да знаете,да питате,да се интересувате и да ви се дадат адекватни отговори!Ще продължа темата и ще ви пиша винаги когато мога.Обещавам!

# 12
  • Мнения: 857
 Praynig Praynig Praynig Дано всичко се оправи възможно най-скоро. Ако може да помагаме с каквото и да било пишете.

# 13
  • Мнения: 3 069
Искрено се надявам бебо да се оправи.

# 14
  • Мнения: 911
Тези дни не съм на себе си... мъчно ми е, делфина, много ми е мъчно
 smile3518 smile3518 smile3518
дано бебенцата се оправят

Общи условия

Активация на акаунт