Момичета, не мога да намеря .......

  • 3 111
  • 45
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
 Табличката със стойностите на ЧХГ, моля помагайте.  Сега се върнах от лабораторията и на бележката ми пише 50 Е/л. какво ще рече се чудя?!?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
БРЕМЕННОСТ Party Честито ! Кой ден ти е от цикъла?

# 2
  • Мнения: 3 453
Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000


Честито!!!   bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Само да уточня, че ми изследваха урина, а не кръв за този тест и не знам сега да се радвам ли или не, а и на бележката има някакъв минус, който ми прилича на отрителен знак и вече нищо не разбирам.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!


 Иначе последно ми дойде на 13 Септември - последните 3 месеца цикалат ми беше 25 дни, значи около 11 Октомври трябваше да ми дойде, но сега само ме болят зърната ужасно, приспива ми се, ям като за трима и никакъв помен от лелката.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
БРЕМЕННОСТ Party Честито ! Кой ден ти е от цикъла?

 Ами закъснява ми с 12 дни

# 5
  • Мнения: 3 453
Не съм чувала за уринарен лабораторен тест за отчитане на бременност! Rolling Eyes
Защо не попита в лабораторията за тълкуването на резултата?
Ако имаш телефон - обади се и попитай!
 Praynig

Или изтичай до най-близката аптека и си купи тест за бременност за домашни условия!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 248
Доколкото знам,уринните тестовете в лабораториите изследват наличието на хормона над 5, а ако стойността е по-висока според мен има наличие на бременност.

# 7
  • Мнения: 9 074
Малее..Стаси, това е новина Grinning
Гушкам те!
Триумфално завръщане направи, определено Hug

# 8
  • Мнения: 3 453
Малко отклонение - много моля, просветете бедната невежа! Какви са тия уринарни тестове, че наистина не съм чувала за тях!  Rolling Eyes

Стейси,
пожелавам ти нова лентичка и безпроблемна бременност!  bouquet
И не се тревожи излишно. Просто си запиши час за преглед! Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 248
Хоуп-във всяка лаборатория, освен кръвните тестове се правят и уринарни-малко по-евтини са, подобни на тези за домашна употреба. Hug

# 10
  • Мнения: 3 453
Благодаря, Кате! Hug
Сигурно ефективността е приблизително равна на тази на домашните.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Благодаря Ви момичета, лабораторията е в Пловдив, казва се Здравец, на ул. филип Македонски и струва 6 лв, една колежка ме прати там, тя миналата седмица ходи и на нея и писаха 64 Е/л и е бременна

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Малее..Стаси, това е новина Grinning
Гушкам те!
Триумфално завръщане направи, определено Hug

 Стеф, не смея да се радвам още, докато лекар не потвърди, а този резултат от теста малко ме плаши, защото си мисля че този минус отстрани означа отрицателен, оффф май ще ходя утре и на кръвен, реших да си спестя боденето с игли и спукани вени, ама няма да ми се размине!
След 5 отрицателни теста Шуър Чек и този вече не знам какво ми става  ooooh! ooooh!

Току що четох че обикновенно домашните тестове отчитат над 50-70 единици/л на ЧХГ, може и затова да са ми отрицателни тестовете, а тези по скъпите и новите отчитали над 20 Е/л.

 Утре отивам на кръвен или най-добре на чичо доктор!!!

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 16:19 от stasy

# 13
  • Мнения: 9 074
При това закъснение, кеето имаш, на вагинален ще се види всичко! Hug

# 14
Според мен си има и изключения от правилото. В смисъл на мен тестът ми отчете 2 чертички чак в 6 г.с., отдох на лекар следващата седмица и се оказа че бебчо вече има и сърдечна дейност. Преди това все отрицателни. А имах всички симптоми на бременност, заспивах в 7 вечерта, непрекъснато ми се гадеше и едвам си стоях на краката. Стискам палци да е това което искаш!

Общи условия

Активация на акаунт