къде да поръчам торта във варна

  • 7 740
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Моля споделете къде поръчвате торти за детски празници във Варна. Досега съм поръчвала в "Амбелино", но искам да пробвам нещо друго. Благодаря на мамите от Варна предварително.

# 1
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
в "Гес" има страхотни триизмерни торти Simple Smile

# 2
  • Мнения: 274
при Краси Бекярова намира се точно зад Мак драйв (Лятно Тракия) цеха й

# 3
  • Варна
  • Мнения: 672
"Дилайт" нямат ли?
А "Неделя"?
"Крамер"?

P.S. сложи главно В на Варна .

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 17:12 от Barbito

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
при Краси Бекярова намира се точно зад Мак драйв (Лятно Тракия) цеха й

Точно от там поръчах на малкия за РД. Има много голям избор и на блатове и на картинки и форми. И не е скъпо.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3052518 това е тората на моя син, която поръчах

# 5
  • Мнения: 17 407
На Гес тортите са гадни, както и на Амбелино. В Неделя пък са скъпи, предвид факта, че всичко остава по чиниите. НЯма хубави торти във Варна, или поне няма избор.
 Аз харесвам тортите на Никол.

# 6
  • Varna
  • Мнения: 288
Аз поръчвам торти от "Вики".Вкусни са много и не са скъпи. Peace

# 7
  • Мнения: 5 622

 Аз харесвам тортите на Никол.

Сватбената ни торта беше от там. Бутикова я направиха. Занесох картинка(от нета) и казах"ТАка я искам". Така я и направиха. Беше и доста вкусна  Peace

Аз поръчвам торти от "Вики".Вкусни са много и не са скъпи. Peace

Бутиковите им, са доста скъпи, всъщност  Crazy Иначе са вкусни, аз за първия РД на Габ поръчах от там. Беше много вкусна. Вярно е. Но цехът им е малко гаден..Брррр

# 8
  • Мнения: 17 407
НЕ знам дали си опитвала тортите на прословутото цехче ли, сладкарничка ли, зад Бинго МУстанг. Аз само съм чувала, че били много вкусни; не правят детски май, но пък има фигурки за украса.

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
На Гес тортите са гадни, както и на Амбелино. В Неделя пък са скъпи, предвид факта, че всичко остава по чиниите. НЯма хубави торти във Варна, или поне няма избор.
 Аз харесвам тортите на Никол.

 Peaceи аз, и аз!

# 10
  • Мнения: 43
Аз 2 години поръчвам в "Анико".Много са вкусни,пресни.И не са скъпи.За 16 п.около 19 лв.със снимка.

# 11
  • Мнения: 1 448
В Гес са страхотни, избираш си модел, блатове, крем, плодове, правят ти я както искаш  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 916
В "Гес" според мен са вкусни, но май са скъпи
Краси Бекярова - па кскъпи и вкусни.
Дилайт - добра цена, добра визия, но на вкус последния път като ядох доста се бяха изложили.

# 13
  • Мнения: 228
Аз съм най - доволна като визия, вкус и цена от тортите на Никол  Peace

# 14
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
при Краси Бекярова намира се точно зад Мак драйв (Лятно Тракия) цеха й

Точно от там поръчах на малкия за РД. Има много голям избор и на блатове и на картинки и форми. И не е скъпо.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3052518 това е тората на моя син, която поръчах
Винаги поръчвам от там.
Имат и на ул."Цар Асен", от към Червеният площад магазин.

Общи условия

Активация на акаунт