За слънцето на нашата улица...

  • 4 192
  • 79
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 171
или за светлината в тунела и т.н. Кой, как  и къде ги вижда? Или по-простичко - да си вдъхнем кураж Heart EyesЗа мен нещата стоят по този начин - започнахме нов живот в София, нова работа, нови запознанства, детенце се чувства прекрасно, всичко се нарежда перфектно, ако и бившите роднини ни оставят на мира...Ех, живот!!! Но и това ще мине, не сме ли най-страхотните късметлии на този свят - имаме любовта на нашите дечица - няма нищо по-скъпо от това Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 6 315
Ох, планове имам много, ама някои са си в абсолютен зародиш и част от тях по-добре да не пиша (де да го знам дали бившия няма да прочете).

Светлината - аз съм оптимист и вярвам, че всичко рано или късно се нарежда. Ей на! Днес пуснах молба за презареждане на кредита ми и дечко ще си има чисто новообзаведена стая. Ще си купя някоя и друга глезотия лично за мен  Flutter. Дай боже да попътуваме. Това е в близко бъдеще. За далечното не знам, имам мечти и планове, но каквото сабя покаже  Simple Smile.

# 2
  • Мнения: 515
На моята уличка вече е много по светло от преди 2 години ,постигнах всичко с много упоритост и много късмет.Срешнах човек ,който обича и мен и децата ми -МНОГО!!!!!
Имам прекрасна работа ,добре платена с страхотни колеги и приятели в нея.Имам шанса да порасна още много нагоре и то в съвсем кратък срок-до Коледа.
Имам обичта на децата си и тяхната усмивка.
Благодарение на един имот на баща ми(който също ме е оставил като малка ),сега съм добре обезпечена и започвам доста солиден ремонт и подмяна на мебелите в дома си.
Имам майка си,брат си и неговото семейство,който за кратко бях загубила пак благодарение на бившия си мъж.
Имам уютен и топъл дом,кола,излети всяка събота и неделя из България
.Само едно ми остава да направя догодина-да си направя бебче с човека,който обичам!!!!но човек неможе да има всичко нали?
Не го разказвам да се хваля ,а да вдъхна кураж на всички момичета от тук,има слънце ,но трябва да го изчакаш да изгрее,и да го заслужиш.
Когато си тръгнах от дома на съпруга ми имах само двете си деца и 50 лева,нямах работа ,пари,приятели,роднини,нямах нищо и никого до себе си,имах само хъс да се докажа,да успея да отгледам децата си така ,че нищо да не им липсва.
Сега съм спокойна и знам НАЙ-ВАЖНОТО-те са спокойни и щастливи!!!!! Peace

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 16:52 от pro77

# 3
  • Мнения: 1 731
Прозаично.
Да продам гарсониерата си и да си взема нещо малко по-добро.
Вяра да има детска стая, боядисана в ярки цветове.

Да съм здрава, да си намеря сносна работа и да отидем за една седмица някъде.
Това е.

# 4
Днес ми определиха дата за изпит за курмуване. Много обичам да карам и най-накрая ще мога да си карам служебната кола и ще мога да си брамча насам натам.

# 5
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Все хубави неща,но няма да ги казвам от суеверие Praynig.Просто знам,че ще станат. Peace
Това ,което ще кажа е ,че някога само ще се смея над това което е сега.
Благодарна съм на това;сега;защото ме направи ;силна; Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 157
Прозаично.
Да продам гарсониерата си и да си взема нещо малко по-добро.


Продай ми я на мен Laughing Laughing Laughing
Точно това ми трябва, за да се усмихна!
Момичета, щом сме минали през този кошмар, всички ни чакат само хубави неща! Вярвам...

# 7
  • Мнения: 451
И още по-прозаично......просто да си стъпя на краката,защото още не мога да се изправя.
Да свикна с новата работа
Да намеря време да почета и да се явя на изпита декември,който отложих пролетта,по разбираема причина  Thinking
Да бъда здрава,за да отгледам детето си.Да са здрави детето ми и близките ми Praynig

Стига толкова,че май много взех да искам Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 274
.Срешнах човек ,който обича и мен и децата ми -МНОГО!!!!!
И
Аз, направо се чудя защо пишеш предимно тук!  GrinningТи си направо за Дом и Семейство!  Peace

# 9
  • Мнения: 393
  Моля се да се роди живо и здраво детенцето ни,баткото да го приеме(той се радва,ама дано не му повлияят от бившата страна Praynig),да имаме по-голям напредък в бизнеса ни(не се оплаквам,но за напред ще ни трябват повече средства)!!!
  Да са добре близките ми,да сме все така заедно и да се обичаме....
  Искам да заведа баткото на екскурзия до Египет(това му е мечтата-покрай картите Ю-ги-о Mr. Green)
  На спечеля делото за ограничаване режима на свиждане(до 2 пъти месечно,а не както сега всеки уикендс 2 преспивания....),но адвоката не е много оптимистичен ThinkingТова  е май...на което се надявам и искам:)

# 10
  • Мнения: 2 274
Хм, слънцето на моята улица...Ами то от нас зависи дали ще изгрее или не .. В смисъл, онзи ден, осъзнах, че съм била Слънцето почти 10 години... И искате да кажете, че един ден ще ме огрее?  newsm78
сори, днес мисля по-особено

# 11
  • Мнения: 357
Чакам го и аз да изгрее...
Всъщност при мен ту се показва, ту се скрива, сменям разни настроения... Радвам се на малките неща, на думичките, на песничките, на щуротиите на малкия, на малките си и по-големи материални придобивки. Ето преди 10 дни си купих нова кола, много й се радвах първите 2 дни, но после я приемам като даденост и пак търся нещото, което не ми достига newsm78
С материалните неща се справям, кога по-трудно, кога по-лесно, но се справям, аз съм упорита, набелязвам си цели и бавно, но последователно си ги преследвам, в по-дългосрочен план искам жилище, малко, но мое, за мен и Ивайло! Обаче ... нещото, което все не ми достига е човек до мен, човек, с който да си споделям, който да ме обича и разбира, с многото изисквания съм тръгнала пак, ама все още вярвам, че и мен ще ме огрее Blush

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
Хм, слънцето на моята улица...Ами то от нас зависи дали ще изгрее или не ..
Точно така  Peace
За мен слънцето започна да изгрява - когато аз му позволих, преди това просто сама на себе си съм си пречила, че и на детето ми  Rolling Eyes
Сега слънцето не само грее на моя булевард - ами и печеееееее - имам страхотни родители, невероятно дете и стабилен мъж /чукам на дърво / - всичко останало ще се нареди - все някога  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: X
.Срешнах човек ,който обича и мен и децата ми -МНОГО!!!!!
И
Аз, направо се чудя защо пишеш предимно тук!  GrinningТи си направо за Дом и Семейство!  Peace
ма верно
отдавна се каня да го кажа
дотук оптимизъм лъха май само от сгаджените
абе мойто виждане за самотен родител е малко по-друго ама карай - дреме ни

# 14
  • София
  • Мнения: 4 493
.Срешнах човек ,който обича и мен и децата ми -МНОГО!!!!!
И
Аз, направо се чудя защо пишеш предимно тук!  GrinningТи си направо за Дом и Семейство!  Peace
ма верно
отдавна се каня да го кажа
дотук оптимизъм лъха май само от сгаджените
абе мойто виждане за самотен родител е малко по-друго ама карай - дреме ни
Искаш да кажеш, че ако не си гледаш съвсем сам детето - т.е. помагат ти родителите ти, роднини или приятел/и то не си самотен родител, така ли  newsm78.
Аз смятам, че след като сам носиш отговорността за всичко около детето, т.е. взимаш сам решенията касаещи живота и развитието на детето, макар и да ти помагат хора, то ти си сам - отговорността тежи само на твоята глава - само ти си изцяло виновен за добрия или лошия избор, който си направил за детето си, незнам дали успях да го обесня

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 16:19 от dioni

Общи условия

Активация на акаунт