Имам проблем с намирането на една подправка. HELP

  • 1 731
  • 11
  •   1
Отговори
  chef  chef  chef

Имам проблем с намирането на една подправка.Става въпрос за Шафран.Аз съм от пловдив и ще сам много благодарен ако някой ми помогне с намирането и.Благодаря ви предварително  Wink

# 1
Може да потърсиш на този адрес  podpravki.start.bg/ Peace

# 2
Много ти благодаря мамче Wink
Сварши ми до известна степен работа.

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
В Пикадили има- и то на касата случайно видях и си купих, на щандовете никога не я откривам. И аз доста дълго я търсих.

# 4
  • Мнения: 952
Виждах преди години на Четвъртък пазара, съвсем в началото заедно с други подправки, провери, ако искаш...

# 5
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,случайно видях тази тема и реших че може и на мен да помогнете с намирането на една друга подправка Simple Smile.Аз съм от Варна и подправката която ми трябва е СУМАК,ако някой има представа каде мога да я открия ще съм ви много благодарна!  bouquet

# 6
  • Мнения: 589
Мога да помогна само с жокер, защото не съм от ВАрна - търси в магазини, държани от араби или турци. Дори и да продават тенджери, имат сумак

# 7
  • Мнения: 13
Много ти благодаря,не се бях сетила за това!Дано да си права.  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 906
Здравейте момичета,случайно видях тази тема и реших че може и на мен да помогнете с намирането на една друга подправка Simple Smile.Аз съм от Варна и подправката която ми трябва е СУМАК,ако някой има представа каде мога да я открия ще съм ви много благодарна!  bouquet
За какво се използва тази подправка  Rolling Eyes ?

# 9
  • Мнения: 11 747
Мда и на двата въпроса отговора е в Арабския магазин!
Арабски магазин във Варна за подправки има на Колхозния пазар - до рибния пазар,малко по-нагоре,голям е магазина вижда се.

# 10
  • Мнения: 589
Здравейте момичета,случайно видях тази тема и реших че може и на мен да помогнете с намирането на една друга подправка Simple Smile.Аз съм от Варна и подправката която ми трябва е СУМАК,ако някой има представа каде мога да я открия ще съм ви много благодарна!  bouquet
За какво се използва тази подправка  Rolling Eyes ?

За арабски ястия, най-популярното у нас май е салатата табуле. Може да се овкусяват и всякакви други свежи салати, например с марули, краставици, репички ...

# 11
  • Мнения: 1 906
За какво се използва тази подправка  Rolling Eyes ?

За арабски ястия, най-популярното у нас май е салатата табуле. Може да се овкусяват и всякакви други свежи салати, например с марули, краставици, репички ...

Мерси   bouquet .

Общи условия

Активация на акаунт