КАЖЕТЕ ДОБЪР КАРДИОХИРУРГ В СОФИЯ ИЛИ ВАРНА

  • 14 824
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
КАЗАХА МИ ЧЕ ТРЯБВА ОПЕРАЦИЯ НА СЪРЦЕ НА СИНА МИ,НО АЗ ИСКАМ ДА СЕ КОНСУЛТИРАМ С ОЩЕ НЯКОЙ КАРДИОЛОГ.ТОЙ Е С ВРОДЕН МЕЖДУКАМЕРЕН ДЕФЕКТ ОТ БЕБЕ СЕГА Е НА 16 Г.ДО СЕГА НЕ СЕ ГОВОРЕШЕ ЗА ОПЕРАЦИЯ,НО ТАЗИ ГОДИНА НИ КАЗАХА В 3 ГРАДСКА ЧЕ НЯМА ДРУГ ИЗХОД.АКО МОЖЕТЕ ПОМОГНЕТЕ.БЛАГОДАРЯ

# 1
  • Варна
  • Мнения: 966
здравей,
за съжеление не мога да ти помогна с такава информация, но се включвам в темата за да я изместя поне малко напред. Дано някой знае и каже това което ти трябва.
Успех.

# 2
здравей аз също водих дъщеря си в трета градска при др Христов ако искаш имам позната там която работи да те насочи към някой допър специалист

# 3
  • Мнения: 928
Ако искаш иди в Св. Екатерина, но за съжаление конкретен лекар не мога да препоръчам. Знам, че в 3-та градска и в Св. Екатерина са най-добрите специалисти в тази област. Баща ми е опериран в 3-та градска, наблюдаващ лекар беше д-р Костова - завеждащ отделение е и е добър диагностик. Дано съм ти била от полза, стискам палци   bouquet

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Консулт само в 3-та Градска.
При проф. .... (уф, как се казваше...?).


Ще се сетя след малко и пак ще пиша.

# 5
  • Мнения: 928
Шани, сети ли се, че и аз се интересувам? Детски кардиолог ли е или става и за възрастни?

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
аз съм от Варна и ти препоръчвам проф. Пенков. ако искаш ми пиши на лични за инфо.
успех Hug

# 7
  • Мнения: 17 402
Професор Пенков не е кардиохирург. За Варна- д-р Данов, но не знам дали вече не се е върнал в Германия
kridi, в заглавието пишеш кардиохирург, а после- кардиолог....

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, сети ли се, че и аз се интересувам? Детски кардиолог ли е или става и за възрастни?

професорът е ВЕЛКОВСКИ! Не е само детски.

Късмет на всички Ви и само добри вести  Praynig

# 9
Kogato lejah vav Universitetska bolnica Sveta Marina vav Varna znam che destkiq kardiolog tam se kazvashe D-r Шивачев, ако искаш ми пиши на лични да ти дам телефона му който имам надявам се да същия ,защоот аз бях в болница със сина ми през 2004 г. Но имаше една майка с малко момиченце което имаше проблеми със сърцето и този доктор наблюдаваше детето и.

# 10
  • Мнения: 928

професорът е ВЕЛКОВСКИ! Не е само детски.

Късмет на всички Ви и само добри вести  Praynig

Много благодаря   bouquet   bouquet    bouquet

# 11
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Здравей.Дъщеря ми е със сърдечна операция-направена в Национална Кардиологична Болница,иначе казано-в Трета градска. Там се оперират деца до 18-год. възраст.
Доколкото знам,хирурзите са двама (поне аз познавам само тях)-Д-р Стоян Лазаров и Д-р Пламен Митев. Много способни хора.
Не знам кой ви е гледал на ЕХО-то,но може да минете на платен преглед при Д-р Велковски,за потвърждаване или отхвърляне на предложението за операция. Той е най-хваленият диагностик там.
За МКД знам,че в пубертета-поради интензивният растеж и по-голямото натоварване може да се наложи операция,дори преди това състоянието да е подлежало само на проследяване.
Пожелавам ви успех.

# 12
  • Мнения: 337
Здравей kridi ! Съжалявам, че трябва да се оперира сина ти. Аз ти препоръчвам 3-та градска в София. Значи там са най-добрите лекари и хирурзи - др. Пламен Митев и др. Стоян Лазаров. Те са най-добрите специалисти за мен. Нас ни оперира др. Митев. Щом детето ти е с вроден порок и щом трябва да се оперира - там е мястото. Когато ние лежахме със сина ми имаше и пациенти по на 30-40 години, които наскоро са им открили вроден порок и там ги оперираха, незавидимо, че се водеше детско отделение. Целият колектив от доктори и сестри е много добър. Абе с две думи - много са добри!.
УСПЕХ!!!

# 13
  • Мнения: 928
Моля, ако някой има координати на проф. Велковски или знае начин да запишем преглед при него, да сподели как става  Praynig

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
бейби, драсни ЛС на qneka. ТЯ работи в 3-та градска и ще ти каже всичко.
И още една мама работи там. Ама как се казваше...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт