Уред за почистване на пода с пара

  • 19 219
  • 42
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Какво мислите за това чудо?

http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&c=1078&pid=46820

Някой има ли лични впечатления и според вас заслужава ли си да се купи?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
И аз като гледах рекламата, реших че е голяма хубавиня, да има човек подобно нещо вкъщи.
НО - тея уреди от топ шоп, ве ес телешоп и други подобни все ми се струват големи боклуци. Веднъж ходих до един от тея магазини /не се сещам кой точно/ за да взема покупката на една приятелка - пинсета почти "магическа" дето уж като се обезкосмиш веднъж, после цял живот ходиш като гол охлюв... е голям боклучарник беше. А пинсетата , нямам думи - като играчка за момиченца от 3 до 5 годишна възраст  Laughing.  пълен боклук. Пък и скъпичко е.

# 2
  • Мнения: 1 152
И аз искам някой да изкаже отзиви за тази парочистачка. Хайде включете се!  bouquet

# 3
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
запис

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
И аз като гледах рекламата, реших че е голяма хубавиня, да има човек подобно нещо вкъщи.
НО - тея уреди от топ шоп, ве ес телешоп и други подобни все ми се струват големи боклуци. Веднъж ходих до един от тея магазини /не се сещам кой точно/ за да взема покупката на една приятелка - пинсета почти "магическа" дето уж като се обезкосмиш веднъж, после цял живот ходиш като гол охлюв... е голям боклучарник беше. А пинсетата , нямам думи - като играчка за момиченца от 3 до 5 годишна възраст  Laughing.  пълен боклук. Пък и скъпичко е.

Да, и аз нямам добри впечатления от продуктите, които се предлагат по телевизията, затова пуснах темата. Дано се включи някой, който я е виждал или пробвал!

# 5
  • Мнения: 7 605
За конкретния модел ниЩо не zнам, но zа паро4иста4ките мога да се вклю4а. Имаме една на ДеЛонги с много екстри....и я полzваме иzклю4ително рядко. Докато я сглобя, докато се стопли водата, минава досатъ4но време zа да се иzпари ( Laughing ) желанието ми.  Детето не трябва да е наоколо, zаЩото е опасно. Пък и няма нужда все пак да живеем в стерилна среда. При основно 4истене може да се полzва, но zа ежедневна употреба определено не е удобно.  Naughty

# 6
  • Мнения: 1 909
И аз не познавам този модел, но имам парочистачка. В сравнение с моята парочистачка (Полти) изглежда доста по-леко и удобно за употреба.

И аз като Татяна моята не мога да я използувам особено често, по подобни причини, но пък наистина добре се изчиства. Идеална е за килими, за плочки... наскоро много успешно си изчистих цялата кола отвътре.

Показания модел явно е само за чистене на пода - жалко, защото парочистачката е особено полезна за почистване на дамаски на канапета, например. Отделно че тази марка нищо не ми говори.

# 7
  • София
  • Мнения: 346
Винаги съм се чудила как точно става почистването с парочистачка. От материалите по ТВ-то се вижда , че разтваря много добре мръсотията ,но после къде отива тя не дават. Например при щорите- какво следва след обработка с парочистачката- чистене на пластините една по една? newsm78
А конкретния модел толкова ми харесва, че и аз само чакам някой да сподели , че е наполовина добра, колкото на рекламата и си я поръчвам  Laughing

# 8
  • Мнения: 7 605
Ариана, мръсотията не отива никъде  Twisted Evil  Трябва после и нея да я 4истиШ, слд като си 4истила фугите, примерно. И дале4 не става така бърzо, както по рекламите.

Друго, zа което се сетих е, 4е ме бива да се полzва zа мокети, дивани и тем подобни, zаЩото докато влагата е оЩе в тях, е идеално място zа нови бактерии и се обеzмисля цялата работа  Confused 

# 9
  • Мнения: 1 909
Татяна, ти май съвсем си я намразила твоята парочистачка Grinning  И аз много й се ядосвам на моята, защото очаквах едва ли не да ми замени домашна помощница,  а за сметка на това я гледам едва ли не като гимнастически уред - доста уморително ми се вижда! Отделно, че след това май пак трябва да минавам с прахосмукачката, защото излизат всякакви влакънца, косми и други гадости, които не могат добре да се съберат.

Може би си права за влагата, но при нас е такава суша (ама ти знаеш всъщност), че няма никакъв шанс да се задържи влага. Другото е, че трябва да се сложи по-дебела  попиваща кърпа на четката. Определено много добре се изчистват разни петна, цветовете на килимите се освежават, при това без да се използуват разни химикали. Разочарована съм обаче, че не може да мие прозорци, например, както си представях, или аз не съм му хванала цаката...

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
Ох и ние я имаме парочистачката голям боклук подкрепям Tatjana за всичко казано за нея.
Но това уредче ми се вижда доста добро и практично особено ако всичко е в плочки или ламинат.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 17:15 от kimba77

# 11
  • Мнения: 1 544
Свекърва ми си я поръча като пристигне ще пиша как е- ама според мен е пълна глупост Grinning Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 605
Хахаха 4умби, май наистина съм я намраzила. Стои в маzата, zаема място и я полzвам веднъж на 2 години. И аz не можах да иz4истя проzорците с нея и пак си търкам с вестници  Laughing 
Ще вzема да я обява zа продан в ибей  Crossing Arms

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Свекърва ми си я поръча като пристигне ще пиша как е- ама според мен е пълна глупост Grinning Mr. Green
Ще чакаме отзиви.
Моят мъж е лекар и кабинета  му е в къщи. Всекидневно влизат много хора с обувки, затова най-вече съм му хвърлила око на това чудо. Мисля, че би ми вършило добра работа, но ми се щеше някой с лични впечатления да се включи.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 145
И аз ще следя темата с интерес

Общи условия

Активация на акаунт