гипс само в Пирогов ли свалят

  • 1 038
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
на малкия му предстои да му свалят гипса на ръката(беше я счупил)-искам да питам може ли това да стане не в Пирогов newsm78а другаде newsm78
мерси предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 116
На Симеоновско шосе има ортопедична болница Витоша. Те работят със ЗК. Защо не пробваш да попиташ там дали свалят гипс. При положение че болницата е ортопедична би трябвало да го правят. Една изнервена от Пирогов съфорумка беше много доволна от таз болница  newsm78

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Може, само че най-вероятно ще си платиш.

# 3
  • Мнения: 3 423
мерси за отговорите  bouquet
аз нямам нищо против да си платя-само кажете какъв лекар ми трябва,ортопед ли newsm78

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 537
Когато на малката и сваляха гипс-овете  ooooh!, това го правеха или сестрите в отделението /ако сме оставали в последствие за рехабилитация/ или извън самото отделение, пак в болницата разбира се  Laughing, но пак сестра. Във втория случай се заплащаше 2 лв за свалянето. След това минавахме на преглед при ортопед, което вече е/или не платено според това дали сме с направление или не или дали сме по клинична пътека т.е. дали ще имаме болничен престой.
Забравих Embarassed да кажа, че става дума за Ортопедията в Горна Баня.

# 5
  • Мнения: 3 423
о мерси много  bouquet,значи ортопед трябва
ние в Горна Баня ходихме на консултации при д-р Алексиев ,като малкия си навехна крачето
а вие на ръчичките ли имахте гипс  Sad

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 537
Не, за съжаление  Confusedпри нас положението е доста по-сериозно, не че искам да кажа, че на вас нищо ви няма  Naughty, но ние задължително трябва да минаваме на преглед при ортопед след свалянето на гипса, а на вас мога само да препоръчам да минете такъв, понеже за съжаление, от лекарите съм чувала, че имало макар и редки случаи на разместване на костта по време на гипсирането или престоя в гипс.  ooooh! Така, че е добре да се направи рентген.  Peace

# 7
  • Мнения: 3 423
много си мила,благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт