Избор на GSM

  • 1 155
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Става въпрос за Nokia N95, знам че е скъпа, а аз нищо не разбирам от телефони. Мъжът ми много иска да си я купи, но понеже е скъпъ се въздържа, аз обаче се замислям да му я подаря за Коледа, но не знам дали си струва парите. Моля ако някой има наблюдение и мнение нека го сподели.

# 1
  • Мнения: 3 459
Бих си я купила, но ако беше с цена до 800-850 лв. На Нокиа нищо свястно не пропускам, те са ми слабост  Heart Eyes На този етап смятам,че цената е изкуствено завишена и към настоящия момент не бих дала толкова пари. Според мен по-добре изчакай да видиш покрай Нова година дали няма да се завърти някоя далеверка и да и падне още малко цената. Смятам,че сега около предстоящите празници може и да излезе нЕкво добро предложение.
П.П: Изчакай още малко и тогава мисли пак  Wink

# 2
  • Мнения: 20
Благодаря за отговора. Определено ще изчакам до празниците и се надявам да попадна на някаква промоция, защото тези пари наистина са много за телефон. Просто исках да разбера дали телефонът е сполучлив, макар че и аз и съпругът ми сме пристрастени към Нокиа.

# 3
  • Мнения: 3 459
Благодаря за отговора. Определено ще изчакам до празниците и се надявам да попадна на някаква промоция, защото тези пари наистина са много за телефон. Просто исках да разбера дали телефонът е сполучлив, макар че и аз и съпругът ми сме пристрастени към Нокиа.
До сега не съм попадала на несполучливи телефони(говоря за високия клас на Нокиа)  Wink

# 4
Телефонът е изключителен, сполучлив, качествен и поне на този етап не му липсва нищо от технологичните новости. Около Коледа и Нова година ще бъде поне с 100-150 лв. по-евтин, така че си заслужава, но определено ще си държи цената за дълъг период от време.

# 5
  • Мнения: 2 161
Какво по-конкретно те интересува?

# 6
  • Мнения: 17 546
Мой приятел го има. Аз се интересувам от нови технологии в телефоните от доста време.Това за мен е телефон за работа, не само за говорене. Има много екстри, но ако не ги ползваш по предназначение, просто нямаш нужда от тях и да се набутваш с плащането им само за престиж. Иначе сложен телефон, бизнес клас, обемен(откъм дебелина), тежък... и не особено функционален като меню. Не оспорвам качеството на Nokia, но не е телефон за глезотия.

# 7
  • Мнения: 89
айде и аз да кажа  newsm78 понеже работя в Глобул се предполагам че разбирам  Whistling таа ако мъжа ти иска този джи ес ем да си вземе с 4GB a ne s 8Gb тъй като това не е компютър ... като цяло е добър,но както написа DarkMoon това е бизнес телефон по-скоро   33uu а и е доста скъп за момента   smile3556 да изчака месец 2 и цената му ще падне драстично....  newsm26

# 8
  • Мнения: 1 612
Според мен този телефон си заслужва парите.
Имала съм Нокиа, а пък и този от висок клас телефон.
Но както са ти казали, по-добре изчакай до Коледа. Сигурно ще падне със 100-на лева. Но едва ли ще е падне много.

Общи условия

Активация на акаунт