Тема за имуностимулаторите за деца

  • 10 621
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Предлагам всеки да напише какво е повлияло на детето му, колко време сте го давали и други такива Wink
Лично при нас беше голямо лутане и за пореден път се надявам да съм намерила подходящото нещо, защото детето боледува много често.

Но е пил какви ли не витамини(Саностол, Апетон с пчелно млечице), АД Ликуид за деца(ей, голяма надежда имах за този сироп), някакъв БГ сироп от здравец, на който забравих името и нищо.

В момента давам на Пепи Саменто(от 4 дни го пие) на капки и рибено масло Ескимо 3(видях един банер тук във форума).
Естествено трябва да мине време за да видя дали има ефект и не мога да кажа нищо за сега.

Вие сте Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 474
Давам от продуктите на Аквасорс - Колактив 3. Много съм доволна  Peace
Дори да се разболее, изкарва всичко доста по-леко Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 6 029
На бебето не давам нищо. На Теди също не давам. Тя рядко боледува... за щастие.

# 3
  • Мнения: 1 992
Immuno baby на Erbavita. От една седмица го пие, за ефект е рано да се говори.

# 4
  • Мнения: 2 891
Давам му Есберитокс, само когато го усетя, че започва да се разхремавява (каква дума само) и не по-често от веднъж седмично. Да ти кажа, не съм голям фен на добавките и витамините. Имам чувството, че организмът ще "забрави" как е извличал полезните вещества от храната и ще разчита само на синтетични  Thinking

# 5
  • в Низината
  • Мнения: 705
За този месец приключихме с първата серия на Бронховаксома. Давам му и Мултисаностол и от време на време витамин С.

# 6
  • Мнения: 677
ForKids - един път дневно.

# 7
  • Мнения: 6 029
Да ти кажа, не съм голям фен на добавките и витамините. Имам чувството, че организмът ще "забрави" как е извличал полезните вещества от храната и ще разчита само на синтетични  Thinking

Аз също съм на това мнение. Пресните плодове вършат чудеса Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 371
Това Ликуида ли?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Ад Ликуид фор Кидс-5мл вечер преди хранене. Да чукна на главата си откакто го давам само сополи и кашлица е имал. Досега, за два месеца щеше да е изкарал четири ангини.

# 10
  • Мнения: 677

Мда, като на Саня. Казват, че е най-доброто.

# 11
  • Мнения: 2 005
Давала съм му Имунокинд- хомеопатично , 3х1 табл. , и така 20 дни и 10 почиваме Rolling Eyes Сега смятам да включа и Цитросепт, чувала съм невероятни неща за този продукт Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Вярно е, пресните плодове и зеленчуци са за предпочитане пред химикалите, които купуваме всички ние уж за доброто на детето. Когато детето ми беше на 3 годинки се спука да боледува. Тогава обаче тръгна и на градина. Като имуностимулатор и давах бронховаксом. Все тази. Изкара всичко което съществуваше плюс 5 отита, пневмония, бронхит и т.н.. На следващата година давах рибомунил, пак започнахме с болестите. Докато не открих цитросепта и започна да яде  повече пресни плодове и зеленчуци.Не че не боледува. Боледува като всяко дете, но много по рядко и много леко изкарва всичко. А има и нещо друго, сега  е на 5, имунната система е поокрепнала малко или много.

# 13
  • Мнения: 5 370
Съвсем пресен опит-ако искаш-, намери ми темичката за Есберитокс. Доволна съм, второто разболяване се размина само със сополи.....капки за нос и в началото-няколко пъти Панадол.
Говоря за есберитокс на капки обаче. Май действа по-бързо.

# 14
  • Мнения: 17 401
Миналата година давах Бронховаксом- нищо, Герисан, Саностол- от последните две съм доволна. В момента давам Цитросепт.

Общи условия

Активация на акаунт