Подарък за моя мъж като за нейния?

  • 8 657
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Преди време бях пуснала тема ,която предизвика доста дискусии-получих много ценни съвети от вас ,както и нападки ,че съм ревнивка ,завистлива и т.н.Сега "сагата"отново продължава...ще обясня накратко за какво исках съвет в старата тема,за да може да "включите" защо пак се обръщам към вас за мнение сега:
Мъжът ми има брат,който ходи с едно момиче няколко години преди ние да се съберем.Един ден се скарват и моят мъж и признава колко я харесва,кани я на вечери,тя била отзивчива и са излизали  заедно....докъде са стигнали нещата не знам,но тя се сдобрила с девер ми,който пък горд си я приел ,защото все пак е предпочела него...Как се се разбрали тримата -не знам и не би ме интересувало...ако не беше странното им поведение след всичко...мъжът ми ходи по слипове пред нея....тя идва у дома на гости по прозрачна пижама....мъжът ми влиза в спалнята им без да чука,тя по сутиен ....но не му прави забележка...и др такива(апартаментите ни са на един етаж).След хиляди разговори мъжът ми уж успя да ме убеди,че няма нищо между тях и вече не се размотава по слип,избягва да се бъзика с нея ,пак си ходим на гости но не всеки ден както преди.Това е...и за съжаление не е епизод от "Дързост и красота"

Сега да ви попитам-миналия месец девер ми имаше рожден ден и Тя естествено му подари подарък.А вчера пък беше рождения ден на мъжа ми и какво мислите се случи?Подари му абсолютно същия подарък ....Не знам вече какво да мисля....аз никога не бих постъпила така,никога не бих подарила на някой мъж същото каквото съм избрала за мъжа ми...най-малкото ако съм почитател на определена серия бих избрала друг аромат ,ако пък е блуза от един ипроизводител  поне цвета би бил различен...Какво става...според моята приятелка "мацката се вживява в ролята на фатална жена"....и те двамата продължават да имат "по-особена"връзка най-малкото заради тайната която крият....Аз не искам да мисля така,но нещо ми е неспокойно....

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Относно подаръка-нищо чудно дамата просто да има бедна фантазия. Купуването на подарък изисква да се съобразиш с конкретния човек. Тя като не е могла да измисли нищо друго, просто може да е решила, че щом са братя-значи имат еднакви вкусове, значи ще харесат едно и също. Преглътни го това. Не си струва да му обръщаш внимание


Виж, за ходенето по бельо си струва да се поразправяте. За мен това е недопустимо. На твоя мъж дали ще му хареса да се размотаваш по бельо пред някой твой бивш? Едва ли. А влизането в чужда спалня без почукване-направо не знам как да го коментирам.  Shocked

# 2
  • Мнения: 674
Не знам какво да те посъветвам но подобно поведение от нейна страна не е нормално.
На мен би ми било много неприятно някоя чужда жена да се разхожда по сутиен и гащи пред мъжа ми.
Според мен трябва да пробваш за известно време да разредите и ако може да спрете контактите с тях.
А иначе тези жени върти опашки са много опасни...

# 3
  • Мнения: 794
Абе я и тегли едни профилактични шамари  Mr. Green


Така като чета или си ги е заслужила вече или  за в бъдеще ще го направи  Crazy




# 4
  • Мнения: 304
СПоред мен вината е както нейна така и на мъжа ти! На твое място бих се чувствала излишна. Те са си голям тандем тримата. Говори с мъжа си и му кажи как се чувстваш. Той прекалява.
Подаръка мисля, че е най-малкия проблем Whistling

# 5
Едно е да гледаш "Дързост и красота" по телевизията, друго е да живееш по този начин...
Съвети да ти давам - все отстрани ще е.
Не съм чела предишната ти тема. Интересува ме какво мислиш ако забереш тоя твой мъж и го замъкнеш някъде достатъчно далече от нея. Мисля че промяна ще има поне в някаква посока - положителна или отрицателна - но поне ще избягаш от този ад.
Или идете при някое от тези общества, където подобно менкане на мъжете е нормално.
Но не е нормално никой от тези трима да не мисли за твоите чувства... Абе тегли им една и на тримата ...

# 6
  • Мнения: 54
Едно е да гледаш "Дързост и красота" по телевизията, друго е да живееш по този начин...
Съвети да ти давам - все отстрани ще е.
Не съм чела предишната ти тема. Интересува ме какво мислиш ако забереш тоя твой мъж и го замъкнеш някъде достатъчно далече от нея. Мисля че промяна ще има поне в някаква посока - положителна или отрицателна - но поне ще избягаш от този ад.
Или идете при някое от тези общества, където подобно менкане на мъжете е нормално.
Но не е нормално никой от тези трима да не мисли за твоите чувства... Абе тегли им една и на тримата ...
thumbsupтегли им по една

# 7
  • Мнения: 4 664
 Аз само не разбрах, тоя триъгълник мъжът ти-девера ти и тя в миналото ли се е състоял...когато ти не си съществувала в живота му ли?

# 8
  • Мнения: 485
Абе я и тегли едни профилактични шамари  Mr. Green


Така като чета или си ги е заслужила вече или  за в бъдеще ще го направи  Crazy





newsm44 ха-ха,ето за това обичам да пиша тук....успя искрено да ме разсмееш!!!И на мен ми е менавало през ума да и "шляпна "един и да я изгоня навън без да и обяснявам защо...но си запазвам "правото"ако пак се паяви по еротично облекло в къщи.Иначе все си мисля за девер ми,който е толкова заблуден в любовта си ...че си мисли колко е хубава и колко честна -да не спи с брат му-само излизала с него и се понатиснали ,какво толкова?
А относно "Дързост и красота"-след толкова много разговори и сълзи с мъжа ми вече я наричаме Брук Лоугън......свекървата също знае и се чуди на девер ми,но пък миналата седмица ми призна,че била против връзката му с нея,а моят мъж бил казал "Не се меси,това си е тяхна работа"...Тяхна работа,а не е ли и наша?Не знам,бих преглътнала много неща в името на детето,но "мацката" продължава да подава сигнали...и сякаш винаги е неспокойна ако не получи одобрението и на двамата...Не мога да повярвам че това ми се случва....подари му подаръка,а през цялата вечер и дума не си обелиха....

# 9
  • Мнения: 2 891
Събират си се тримата. Сигурна съм  Laughing

# 10
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Какъв е подаръкът?
Ако е дреха, изгори я фатално с ютията без да искаш.

# 11
  • Мнения: 485
Аз само не разбрах, тоя триъгълник мъжът ти-девера ти и тя в миналото ли се е състоял...когато ти не си съществувала в живота му ли?

Девер ми и тя ходят преди аз да познавам мъжа ми.Когато се скарват тя започва да излиза с другия брат ,после се сдобряват и мъжът ми останал на сухо се запознава с мен ,събираме се,ражда ни се дете,2 години аз си споделям с нея когато имаме семейни проблеми...тя идваше всеки ден,аз нищо неподозираща и обяснявах как това бил направил,онова....В един момент мъжът ми се напива и се похвалва пред общи познати как бил ходил с нея,как я карал с колата до в къщи и др подробности...Чувствах се ужасно,че не са ми казали,чувствах се ужасно и от това че споделях с нея ....Говорих и с двамата-той каза че не било нищо "просто искал да я чука",а тя каза че била излизала с него като приятел .....егати приятеля дето ти плаща сметките и те прибира с колата си когато се напиеш...Опитвам се да бъда силна,да си кажа че това е било в миналото,но ако е било толкова невинно защо криеха и трябваше да разбирам от други...като е било толкова незначително защо мъжът ми ще се хвали след толкова години?Той казва-бях пиян-ами като е пиян защо не говори за друго гадже а точно за нея?

# 12
  • Мнения: 4 664
Много неприятно. Съчувствам ти, че ти се налага ежедневно да живееш в такава неловка ситуация. По мое мнение на времето са имали интимни взаимоотношения. Всъщност за моето съзнание това е по-приемливия вариант-да са си легнали в миналото и по настоящем да не изпитват неудобство да си се разхождат по бельо. По-гадния вариант е тя да му прави намеци и в настоящето, ако мислиш че е това и ако си усетила дори малък намек и дай да разбере, че няма да допуснеш да те прави на малоумна.
 За мъжа ти какво да ти кажа, най-добре си го познаваш. Мъжете оибчат да бъдат ухажвани, сваляни, прелъстявани. Ама се иска мозък да се наслаждават на подобни неща така, че да не нараняват хората на които държат.
 Нe му пери гащите известно време. Ще вдене, уверявам те.

# 13
  • Мнения: 157
А на мен защо ми се струва , че сагата не е приключила.На твое място няма да разреда гостуването ами направо ще го приключа.Опитай да се размотаваш по бельо пред брата на мъжът ти пък ще видиш реакциите дали ще са толкова либерални.Струва ми се , че твоя мъж те баламосва скъпа.

# 14
  • Мнения: 2 427
Ко питаш мен,аз бих поканила и нея,да ме разглежда докато обикалям гола пред очите на мъжа и. Twisted Evil Mr. Green Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт