безмитен магазин Хит в ж. к. Дружба, София

  • 8 545
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте,
не знам дали заглавието на темата ми е правилно, но ще се опитам да обясня какво имам предвид.
Издирвам някакъв много евтин магазин в Дружба, София, в който се продават много евтини обувки и дрехи, внос от Китай. Една моя позната ми разказа за него, тъй като нейна позната си купила от там страхотни ботуши и обувки на направо смешни и символични цени.
Не познавам кв. Дружба и ми беше обяснено, че се намира на първия или втория сфетофар в дясно след Рено в посока от центъра за излизане от София, та вървяло се по тази отбивка, стигло се до някакъв нов булевард и там бил магазина. Казвал се Хит и бил разделен на две части - едната за обувки и чанти, другата за дрехи.
Със сигурност не обясних добре, но така бях ориентирана и аз.
Та въпросите ми са: Знае ли някой кой е този магазин? Къде точно се намира - някакъв по-точен адрес? С какво мога да стигна до там, ако тръгна от центъра? Има ли и на друго място в София такива магазини?
Много ще съм Ви благодарна ако ме ориентирате и споделите и Ваши впечатления ако сте го посещавали. Grinning Grinning Grinning

# 1
  • Мнения: 6 164
 Shocked АУ, аз съм от Дружба, ама хал хабер си нямам за какво говориш.
Със сигурност знам едно: ако вървиш по булеварда посока от центъра и подминеш Рено, вече няма нито един светофар, отпред е ливада и халета и складове. Crazy
Питай пак да ти обясни по-добре. newsm78
И за нов булевард не знам. Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 1 529
От Орлов мост  се хваща автобус 604 след като навлезе в Дружба се слиза на спирка "Стари хали". Такива магазини има и в Дружба 2-до детски магазин "Пебълс" и на "Родеото".Това етърговска верига:"Мини Хит".Имам интересни попадения,има винаги много клиенти и бързо се разграбва.Желая Ви късмет.

Общи условия

Активация на акаунт