Търся ключар в Младост 4 или Гео Милев

  • 5 177
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 992
 Flutter
Трябва ми ключар в Младост 4 (най-добре в Бизнес парка, ама май няма newsm78 ) или в Гео Милев...Пък ако може и да работи след 18 часа (този в Гео Милев), ще е идеално.
Защо ключарите не си правят сайтове Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 891
В Скай Сити има, в приземието при Фантастико но не знам дали работи след 18. Най-вероятно.

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
В Скай Сити има, в приземието при Фантастико но не знам дали работи след 18. Най-вероятно.

Работи Peace

# 3
  • Мнения: 6 992
Супер, днес като се прибера, ще проверя до кога работи. Ако не, пак ще питам Laughing
Благодаря, момичета   bouquet

# 4
  • Мнения: 47 962
в гео милев има още няколко, но в скай сити със сигурност работи до късно

# 5
  • Мнения: 832
В Скай сити работи, ама не съм сигурна, че вадят ключове. Съмнява ме дали не е само за продажба на брави.
Иначе ключар има на "Шипченски проход" горе долу срещу една баничарница, почти до ъгъла с Лидице.

# 6
  • Мнения: 2 891

Иначе ключар има на "Шипченски проход" горе долу срещу една баничарница, почти до ъгъла с Лидице.

Вярно. Тамработи един симпатяга   ladyuu

# 7
  • Мнения: 6 992

Иначе ключар има на "Шипченски проход" горе долу срещу една баничарница, почти до ъгъла с Лидице.

Вярно. Тамработи един симпатяга   ladyuu
Да ми извади и ключ от тях, а Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 891
Не знам дали ще ти хареса обзавеждането  Whistling

# 9
  • Видин
  • Мнения: 168
На пазара на Ситняково има ,работи до 19ч

# 10
  • Мнения: 899
В края на Младост 3 има - блока с Мтел (високият, срещу поликлиниката и пица Виктория). За Младост 4 не съм виждала, може би около Фантастико нейде, ама...

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
В края на Младост 3 има - блока с Мтел (високият, срещу поликлиниката и пица Виктория). За Младост 4 не съм виждала, може би около Фантастико нейде, ама...
Само допълнение бл.342

# 12
  • Мнения: 6 992
Ок, впускам се в издирване в Гео Милев, че нещо ме ръчнаха хората с колата тая вечер да местим багажа. Whistling Ако не, утре ще пробвам този в Младост 3 в обедната почивка Grinning Благодаря на всички!  bouquet

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В Гео Милев на ул. "Христо Максимов" устройва ли те, ходи и на адреси, при това може да го търсиш по всяко време, ако искаш тел на лични ще ти дам?

# 14
  • Мнения: 1 002
много съм чувствителна на тази тема  Grinning

ето ти един сайт с ключари - http://www.offers-bg.com/index.php?a=5&b=175

Общи условия

Активация на акаунт