не иска навън

  • 533
  • 7
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
От две седмици дъщеричката ми едвам издържа навън по 1 час - не иска да стои в количката, плаче, тряшка се. В етап сме на прохождане - взимам я да ходи - не иска да върви, а иска да пълзи и да лази по земята като събира фасове и др. боклуци, а аз естествено не давам. Тя се изнервя още повече и става ад. В къщи ходи за ръчичка, по мебелите, лази навсякъде и нямам проблеми. Щом се приберем става друга. Досега много обичаше навън, а сега за мен разходките са ад!Събираме се с дечица - другите или вървят или в количката седят - мойта иска да ги гони и да ирае с тях, но не може да върви добре и се ядосва. Как да се справя с положението направо не знам.

# 1
  • Мнения: 729
И ние минахме през този период.Точно за това започнах да давам да си гризка солети и така се позалъгваше.Сега вече върви сама и иска да си бута количката а не да стои в нея-нова беля на главата.Така че и аз незнам какво да те посъветвам.Гледам да я залъгвам с кучетата и котетата по улиците.Този период е доста труден , но ще се справим някак си.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и ние сме в подоберн период- залъгвам я с някоя бисквитка, но ефекта е временен  Tired

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 16:19 от Адриана_

# 3
  • Мнения: 8 999
Този период дъщеря ми изкара докато бяхме на море /стоим над месец там/, та нямаше друга алтернатива, освен да е навън. Когато синът ми влезе в това настроение, се налагаше да му изнасяме и проходилката в градинката. Много беше смешен.

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ние пък в периода на прохождане започнахме да стоим в количката, а като идехме в парка ставаше един ужас ooooh! Лазене, държане за ръце - до припадък  Crazy

# 5
  • Мнения: 3 376
И Георги само иска да пълзи навън.Изправям го до някоя пейка или нещо друго да се подпре и той си върви,но когато се измори иска на земята..А при нас няма  угодия защото хем навън иска,хем пък да лази.
Количката се чудя защо я взимам изобщо,рядко се излъгва да го возя Crazy

Няма как,ще чакаме да проходят Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 044
Стандартно, това е просто период, всички минават през него. Аз започнах да ползвам тогава колелото с дръжката, там има копчета, светлинки, музика-задържа вниманието. Освен това заминахме на село. Там има двор и е много по-различно - пусках го с проходилката из двора,  имахме там и люлка и пясъчник само за нас. Оставях го да се заравя в пясъка на воля. Месец.месец и нещо продължи при нас този период

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
нормално е...колкото до фасовее и боклуците..моя и до сега е оарован от тях...като проходи стабилно ще се успокоят нещата, но пак ще си събира "съкровища"...

Общи условия

Активация на акаунт