help биберони

  • 798
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Моето бебче е на 42 дни.Храним се още с биберена с една дупка.Моля ви кажете кога трябва да преминем на бибероная с 2 дупки и кога с 3 дупки.Мисълта ми е има ли точно време /месеци/ когато се сменят.Благодаря предварително. newsm78 Blush

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 07:33 от Vivi

# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Ами честно казано взимаш си следващия-примерно с две дупки и пробваш.Ако се дави значи още не е за него и се връщаш на стария.Много зависи с какви шишета сте-не го пишеш това.Малкия ми син до 6-ия месец водата си я пиеше през  биберон с една дупка...Иначе повечето фирми след третия месец предлагат комбинирани биберони с позиция- 1,2 или 3 и в зависимост от това как сложиш бибероната към детето пуска повече или по-малко.

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Сигурно става въпрос за бибероните на Авент newsm78.Дъщеря ми пиеше от една дупка до около 6-ти месец,след това премина на 2,понякога и на 3.Всяко дете е различно,пробвай и се води по него Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
Моятя дъщеря до ден днешен си кара на бибероните за новородено на чико и на 2-те дупки на Авент.От повече дупки се дави или си изпива твърде бързо млякото и си мисли,че не е яла достатъчно и плаче за още!

# 4
  • Мнения: 130
И ние все още см си на бибероните за новородено. Няколко пъти пробвах с биберон с две, три дупки или една но по-голяма на Чико,но се дави от тях и си се върнахме на старите.

# 5
  • Мнения: 1 672
аз смених с биберон с 2 дупки когато бебка стана на 2 месеца и още сме с 2 дупки  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 4 588
Синът ми  още пие от биберони за новородено.

# 7
  • Мнения: 918
Дъщеря ми все още пие млякото си с биберон Авент с две дупки, водата с една. Не мисля, че трябва да се сменят по месеци, знам че се сменя самият биберон от хигиенна гледна точка, мисля че беше на всеки три месеца. А иначе ще познаеш кога да го смениш по бебчето, ако много дълго и трудно си изпива млякото,  смени биберона с две дупки, после с три и т.н.

# 8
  • Мнения: 244
Моятя дъщеря до ден днешен си кара на бибероните за новородено на чико и на 2-те дупки на Авент.От повече дупки се дави или си изпива твърде бързо млякото и си мисли,че не е яла достатъчно и плаче за още!

при нас е абсолютно същото с други се давим или пием млякото за 5-6 минути #Crazy

# 9
  • Мнения: 667
 Ради още пие АМ с биберон с 1 дупка на Чико.

# 10
  • Мнения: 525
аз смених с биберон с 2 дупки когато бебка стана на 2 месеца и още сме с 2 дупки  Grinning
Peace

# 11
  • Мнения: 1 467
И моята дъщеря до много късно беше с една дупка, защото е доста лакома. Сега вече е с 3 и се справя отлично:)

# 12
  • София
  • Мнения: 430
Аз просто не доумявам как бебе над 5-6 месеца пие мляко от биберон за новородено  Shocked

Дали ние нещо не сме нормални, но първия биберон го махнах след 20-тия ден. Сега сме с втори номер, май точно 2-те дупки на авент. А от шишетата на би фрий даже сме на биберон след 3-ти месец. Ако трябва да го храня с биберон за новородено ще се храни час и половина, ама как се изтърпяват 160мл мляко с такъв биберон не ми го побира акъла  #Crazy И въпреки това понякога изпива млякото за 15 мин, друг път се назландисва половин час и повече.

# 13
  • Мнения: 33
Благодаря мн.Шишетата които използвам са на Чико.Днес смених биберона на шишето за вода и забелязах че дупката му е по-голяма от предишната /отново е с 1 дупка/. newsm78 Така че мисля да я сложа на шишето за ядене и дано всичко е наред. Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 430
Да допълня, че вода и ние пием от най-малкия биберон, но вода е едно, а мляко съвсем друго. По-гъсто е и тече по-бавно. Изцедената кърма също е по-рядка от АМ.

Общи условия

Активация на акаунт