ЖК при Савулева, Тодорова или Якуб - Варна

  • 5 454
  • 14
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 418
Предстои ми да избера лекар за ЖК по ЗК. След дълго ровене във форума и четене на старите теми сведох избора до тези трима лекари. Моля за вашите отзиви и коментари за тях и начина по който следят бременността и водят консултациите.
Пускат ли всички изследвания полагащи се по ЗК?
Лекарят винаги ли присъства на консултацията или често е само акушерката?
Справят ли се адекватно с възникнали проблеми (моята бременност се очертава проблемна)?
Отзивчиви ли са по телефона ако ги безпокоиш с въпроси?
На място ли се правят изследванията или сама ходиш до някоя лаборатория?
И въобще каквото друго се сетите.
Предварително благодаря за коментарите Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Споделям впечатления от Тодорова /предполагам имаш предвид Надя Тодорова, друга не съм чувала с тази фамилия/.
Досега ми е пускала 2 пъти кръв, урина и влагалищен секрет, мисля че до този етап от бременността бяха толкова полагаемите. Сигурно ще има още веднъж при издаване на 45дневния болничен.
Винаги са били и двете с акушерката на консултацията, винаги ме е гледала и на видеозон. Консултациите са веднъж в месеца, след 8мия по два пъти.
За проблеми - бях прокървила в края на третия месец, потвърди лечението назначено от друг лекар, тъй като спешно се наложи да ме прегледат.
За телефона - отговаряла ми е, но не съм прекалявала.
Изследванията не ги правят на място, тъй като сега се премести в друг медицински център, където няма лаборатория. Поне последния път ме прати във външна лаборатория, но е наблизо.
Лично аз съм доволна, надявам се и до края да е така.
Неприятното е само че явно има все повече пациенти и става натрупване обикновено, както и забавяне ако има раждане /изражда в Окръжна/, но по принцип бременните й са винаги с предимство пред останалите, а и за нас часовете са си записани напред.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 418
Благодаря ти за подробната информация   bouquet Можеш ли да ми кажеш къде и кога преглежда д-р Тодорова, както и телефон , на който мога да си запиша час евентуално.
Лека бременност ти желая и здраво бебче на финала!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Скоро звънях в един МЦ по молба на моя приятела и питах за Савулева. Казаха ми, че не работи по ЗК. Но може да се е отнасяло за обикновен гинекологичен преглед, а за ЖК да работи по ЗК. Ако пуснеш с търсачката, ще намериш координатите на този център, за да провериш и да знаеш дали да мислиш по въпроса.
А кой е Якуб newsm78?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Скоро звънях в един МЦ по молба на моя приятела и питах за Савулева. Казаха ми, че не работи по ЗК. Но може да се е отнасяло за обикновен гинекологичен преглед, а за ЖК да работи по ЗК. Ако пуснеш с търсачката, ще намериш координатите на този център, за да провериш и да знаеш дали да мислиш по въпроса.
А кой е Якуб newsm78?

Савулева не води ЖК по ЗК. Консултацията е платена и струва 150лв. Това е инфо, което получих по телефона август месец.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 418
Цитат
Савулева не води ЖК по ЗК. Консултацията е платена и струва 150лв. Това е инфо, което получих по телефона август месец.

И аз чух нещо подобно, но все пак е поносимо, ако си заслужава докторката.

Алфред Якуб работи в Курортна поликлиника. Чух добри отзиви за него, но искам да събера още инфо.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 418
Никой ли не ходи при Д-р Якуб и д-р Савулева?

Ясмина
, би ли ми казала ти къде ходиш на консултация и доволна ли си.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Никой ли не ходи при Д-р Якуб и д-р Савулева?

Ясмина
, би ли ми казала ти къде ходиш на консултация и доволна ли си.

Записах се при д-р Симеонова в МЦ "Олимед". Доволна съм, много внимателна, пуска ми всички изследвания и прегледи по ЗК. Дано да е така до края.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Аз ходя при д-р Савулева, тя не работи по каса. Наистина цената е около 140-150 лева, които се плащат при всеки преглед, не на куп. Много съм доволна от нея. Отделно си ходя и по каса, там ми пускат изследванията и болничните. От другите, за които питаш нямам наблюдения.

# 9
  • Мнения: 171
Никой ли не ходи при Д-р Якуб и д-р Савулева?

Ясмина
, би ли ми казала ти къде ходиш на консултация и доволна ли си.
Az hodih na jenska konsultacia pri Mancheva,no v 6 mesec tia izleze v bolnichni i prodalji da me nabludava Iakob.Strashno vnimatelen lekar,mnogo sam dovolna.Paralelno i d-r Atanasov mi sledi bremenosta i mneniata im absolutno savpadaha.Niama da sgreshish v izbora si za nego.
Leka bremennost i zdravo bebche ti jelaia Simple Smile

# 10
нека някой каже телефона на тодорова

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 232
нека някой каже телефона на тодорова
Телефона в кабинета й е 6926502, там е в понеделник и четвъртък от 13,30 до 18 часа.

# 12
благодаря за телефона на тодорова а къде в варна се намира кабинета

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 232
благодаря за телефона на тодорова а къде в варна се намира кабинета
В МЦ "св.Анна", оранжевата сграда в долния край на Окръжна болница под родилното, точно на светофара на "Ген.Колев" и "Цар Освободител".

# 14
Може ли някой да ми даде по-точни координати на д-р Якуб и телефон за връзка с него.Предварително благодаря

Общи условия

Активация на акаунт