Помооощ! За секса в семейството, проблем.

  • 13 185
  • 86
  •   1
Отговори
Имам основен проблем - мъжът ми не иска да прави секс с мен. Знам, че не съм единствената, но имам нужада от помощтта ви. Това,
Женени сме от 2 години, заедно сме от 4. Имаме бебе на половин година. Бременността и майчинството не ми се отразиха по никакъв начин на външността - имам манекенски мерки, правилни черти, не съм занемарена... Но - мъжът ми не ме иска. В същност той като цяло не изпитва желание да прави секс. На 25 съм, той е на 30. Преди да се оженим , правехме секс по 2-3 пъти в седмицата, макар да имахме условия за всеки ден... Като забременях обаче скесът спря - 10 месеца не правихме, макар да нямахме забрана от лекар, нито пък на мен ми липсваше желание. @ месеца след раждането започнахме да правим секс - по веднъж седмично , но от 2 месеца е само по 1-2 пъти месечно...
Това ме съсипва. Комплексирах се много, имам чувството, че вината е в мен. Че макар да имам прилично добър външен вид, нямам нужния чар и не ставам за жена. Колкото по-не правим секс, толкова по-зле ставам. Изнервям се, капризнича, правя от мухата слон за всичко, мрънкам непрекъснато и преследвам мъжа ми с постоянна критика. Като съм сама ми идва да крещя, да чупя, да плача... Още по-зле - започнах да завиждам на приятелките си, които правят редовно секс, направо се скъсват с мъжете си, а аз... Гледам влющбените двойки по улиците и очите ми се наливат със сълзи, гледам другите семейства и ми става много криво като си помисля как хората правят секс, пък аз...
Мъжът ми си няма любовница - добре съм го проверила. Но има здравословни проблеми - задъхва се докато стигне от колата довкъщи, не спортува, яде боклуци, само виси пред телевизора...И изобщо не изпитва и грам желание за секс... Само се оправдава с проблемите на родителите си, сестра си, с работата си (която не е чак пък толкова натоварена...)
Какво да правя?
Любовник не мога да си търся - сърце не ми дава  - мъжът ми меобича и ще го съсипя така.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 11:58 от Мис Бу

# 1
  • Мнения: X

Кажи му в прав текст, че искаш да правите секс по-често.Ако не помогне- купи си вибратор, щом  любовника отпада като вариант.

# 2
  • Мнения: 157
Може да има проблем с вдигането на крика(извинявай за израза(.Това не е нормално.За втори път чувам мъж да отказва на секс.Поговори с него и направете професионална консултация или просто си купи вибратор.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 956
К'ви са тия мъже, бе!?
Комплексарке, не се комплексирай така, а си намери някакви занимания, които замаскират нуждата от секс като фитнес, танци, шопинг, масажи... Ходи на курсове, тръгни на работа... Някой да ти препоръча и добър сексолог - да отидете с мъжа ти или поне сама да отидеш.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Казваш че се задъхва. Сигурна ли си че няма някакви здравословни проблеми. Знам че е още млад, като прочетох това се сетих за братовчед ми. Той вярно беше по-възрастен от съпруга ти. Но понеже съм много близка с жена му, та знам, че имаха такъв проблем. Накрая след като дълго и упорито го разпитва, успя да изкопчи от него, че му прескачало сърцето. На работа му било станало зле и след като го видял кардиолог, му препоръчал много да се пази от силни вълнения. Та се притеснил човека и за своето здраве и за спокойствието на жена си. Не й казал за проблемите със сърцето, ама пусто не се сетил, че дългата суша също ще я притесни.
Не искам да се шашкаш и притесняваш, просто предлагам, вярно малко вероятна, но все пак възможна причина.

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз пък ще кажа да идете на лекар, имам приятели на същия хал, мъжът  е със здравословен проблем , засега без  положителни резултати по диагностициране и само експериментират за едно-друго, но е както при вас  като огледало! особено както го описваш задъхването и яденето и навика да не се движи много !
 и сърцето му не е наред и пие лекарства , които  пък потискат либидото! отделно други болежки!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Човека е болен, явно не му е до секс. Заведи го на лекар, накарай го да се движи повече и да спре да яде боклуци. Като се пооправи и спре да се задъхва от колата до вас пак ще почне да иска секс. Дотогава си купи вибратор.

# 7
  • Мнения: 73
Казваш "Какво да правя?
Любовник не мога да си търся - сърце не ми дава  - мъжът ми меобича и ще го съсипя така. "Ти обичаш ли мъжа си????А после мъжете били тези дето изневерявали JoyАми те изневеряват с жени,нали...с такива,дето при първия проблем и аааааааайде да си намеря любовник,че виждаш ли той /мъжа ми/не ме иска hahahaАбе не ви разбирам,момичета ThinkingИзневярата не води до нищо добро.Е,ОК!Казваш,че ще го съсипеш ,ако му изневериш,а мислиш ли че ти ще се чувстваш добре от това?Жалкото е ,че все по-често срещам жени,които изневеряват на мъжете си заради единия секс....Вместо да питаш тук хора-разни....опитай се да разбереш каква е причината.А това става само с разговори.Успех!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
хм..накарай го да се погледне отстрани ми той на 30 години като пенсионер бе  Shocked
Не пренебрегвай себе си, имате нужда от разговори иначе ...рано или късно ще си намериш друг мъж - гаранция !!  Peace

# 9
  • Мнения: 2 498
А говорила ли си с него на тази тема?
Както се описваш си мацка и половина и не виждам къде е проблема...явно е в мъжлето ти Thinking....
Не искам да наливам масло в огъня, но за това дали си има или няма любовница можеш да твърдиш само за себе си...от човека по-скрито същество няма.....

# 10
  • Мнения: 1 329
Казваш "Какво да правя?
Любовник не мога да си търся - сърце не ми дава  - мъжът ми меобича и ще го съсипя така. "Ти обичаш ли мъжа си????А после мъжете били тези дето изневерявали JoyАми те изневеряват с жени,нали...с такива,дето при първия проблем и аааааааайде да си намеря любовник,че виждаш ли той /мъжа ми/не ме иска hahahaАбе не ви разбирам,момичета
Жалкото е ,че все по-често срещам жени,които изневеряват на мъжете си заради единия секс....Вместо да питаш тук хора-разни....опитай се да разбереш каква е причината.А това става само с разговори.Успех!


Ами, аз пък не разбирам мъжете които не искат помощ при такива проблеми и обстоятелства. Не разбирам как може да обичаш една жена и да не правиш секс с нея. Освен това е мит че
една жена на 25, 30, 35,40 години ще седи в къщи, ще скръсти ръце и ще чака мъжът да и предложи да правят секс, при такива обстоятелства. Явно са говорили, за да пусне тема, значи проблема не е от днес.

Предложението за вибратора също е временно, и не е решение на проблема. Тя на 25 ще си купи вибратор, и ако мъжа не иска да се промени и да реши здравословният проблем, жената до 60 ли да го ползва?

Ако в една връзка има сексуални проблеми, за тяхното разрешаване трябва да се чувстват отоговорни и двамата партнъори. Една птичка пролет не прави, и за съжаление много пъти се стига до раздяла заради ината и непросветеността на този който създава проблемите в секса.

А колкото до това дали да си хваща любовник, това е следващата фаза, когато всичко е опитала и нищо не се е получило, ако е такъв случая, защо не.

Жената също е човек, и има потребности, дори и на моменти и се прави секс, колкото и странно да звучи това в мъжките уши.

Към авторката: Опитай се, виж дали той има желание за промяна. Поговорете, запиши му час за лекар, за да види че го подкрепяш. Всичко най-добро ти желая.

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 22:48 от Biskara

# 11
  • София
  • Мнения: 593
Казваш че се задъхва. Сигурна ли си че няма някакви здравословни проблеми. Знам че е още млад, като прочетох това се сетих за братовчед ми. Той вярно беше по-възрастен от съпруга ти. Но понеже съм много близка с жена му, та знам, че имаха такъв проблем. Накрая след като дълго и упорито го разпитва, успя да изкопчи от него, че му прескачало сърцето. На работа му било станало зле и след като го видял кардиолог, му препоръчал много да се пази от силни вълнения. Та се притеснил човека и за своето здраве и за спокойствието на жена си. Не й казал за проблемите със сърцето, ама пусто не се сетил, че дългата суша също ще я притесни.
Не искам да се шашкаш и притесняваш, просто предлагам, вярно малко вероятна, но все пак възможна причина.
Да много е вероятно мой колега имаше подобни здравословни проблеми на 26/27г. беше тогава.

# 12
Преглед при уролог - може да има стари инфекции, които влияят върху "вдигането". Това го разбрах скоро, моя приятелка има подобен проблем. Лекарката казала, че положението с мъжете е кофти, не е рядко.
Здравословно хранене и спорт, задължително, пчелни продукти и т.н.

# 13
  • Мнения: 2 908
У нас пък аз не искам да правя секс с него-от 3 години сме заедно,женени сме от година и половина.От 4 месеца не сме правили секс,защото аз не чувствам нужда Mr. GreenНе е майтап-който иска да вярва...Освен това целите 8 месеца през бременноста също не правихме...Горкият човек-изкарахте го болен,луд и какво ли не.Може и болен да е-тогава лекувайте го..Както обяснваш-сигурно това задъхване му причинява умора за цял ден и не иска после.Може би е пълен,за да се задъхва така?Ако не е-има някаква друга причина.

# 14
абе аз не знам защо мъжете в този форум на постинги като моя реагират така, все едно ще им увехне ... от такива жени като мен. Вместо да помогнат - само ни комплексират допълнително. Пък и за любовниците - аз ако така съм склонна да си хвана любовник - щях да съм си хванала вече и нямаше и тема тука да пускам. А к'во - от сега на татък да не правя цял живот секс ли бе хора, на вибратор ли да я карам... Баси живота!

Общи условия

Активация на акаунт