Моля момичетата,които разбират от компютри за помощ

  • 814
  • 8
  •   1
Отговори
За първи път пиша в форума ,но съм регистрирана отдавна.Момичета имам нужда от малко помощ.Направих си сайт с Ms Publisher и искам да го кача в хит.бг,но нещо не ми се получава .Качва ми го само частично.Моля помогнете момичета. Embarassed

# 1
  • Мнения: 431
Какво означава частично? Чете ли правилата на хит-а - имаше някакви ограничения за php, размер и т.н.

# 2
  • Мнения: 2 212
Какво ще рече частично? Какво не ти качва?

# 3
да четох правилата размера ми е по малък от максимума допустим,но ми излиза само началната страница без снимките,а само текста.Май нещо не се справям с качването а чета упътването и мисля,че спазвам всичко! Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 431
Виж тази програма в каква папка ти е разпределила снимките и под какъв линк. Предполагам, че линка ти води към компютъра ти, така няма как да бъдат изобразявани. Трябва да се пипне частта от кода, указваща местонахождението на картинките. Вероятно.

Гледам и на кафе, между другото.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 300
Гледам и на кафе, между другото.

 Joy Joy Joy

 каква ти е тарифата...би ли хвърлила тук ---> Coffee един поглед fiuuuuuu

# 6
Благодаря ви момичета за вниманието.Сега не ми излиза само началната страница,дава ми грешка 404 Shocked

# 7
  • Мнения: 431
mama na Daria, така няма да стане консултацията.
Вярно, че програмите сами правят сайтове, но си има тънкости и някакви основи, без които не може. Така ми е трудно да ти кажа къде какво е станало. Ако сайта го е имало и после без да бърникаш е изчезнал, вероятно от хит-а е проблемът. Имаш ли качен index, той отваря ли ти се през файловия мениджър?
Освен това хита си е леко специфичен. Пробвай да качиш сайта другаде - в дата.бг например.



@крастава жаба, ще се омъжиш за мистериозен мургав чужденец и заедно ще заминете за Австралия.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 02:43 от Лизбет

# 8
  • София
  • Мнения: 2 300
@крастава жаба, ще се омъжиш за мистериозен мургав чужденец и заедно ще заминете за Австралия.

въх, какъв мургавец...не ща крокодили...искам си принца...искам си целувката  newsm45

Общи условия

Активация на акаунт