Черни кръгове около очите!

  • 2 434
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 613
Здравейте, момичета!

Искам да ви питам, знаете ли някакъв лек срещу черните кръгове около очите?
Появиха ми се преди около 3-4 години. От тогава какви ли не мазила и кремове ползвах, но резултат никакъв  #Cussing out  Вече толкова ми е писнало... А ако имам безсънна нощ, положението става много зле  Cry
Омръзна ми да слушам реплики от рода на"Олее, колко изморена изглеждаш?"

Дайте идеи как да се отърва от тях Simple Smile

Поздрави!

# 1
Пробвай  една бабешка рецепта, поне ако не помогне, няма и да навреди. Под очите се слага по едно тънко резенче ябълка.

# 2
  • Мнения: 1 613
Мерси, косе-босе! Това не го бях пробвала Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 10 292
Мойто изпитано средство е торбички с черен чай(силен- не от тези българските). Попарваш две торбички с чай и ги слагаш за малко в камерата, колкото да се охладят до температура която ти е приятна. Слагаш на очите и така стоиш 10-15мин, като забравяш за всичко около теб! При мен ефекта е поразителен, но аз по принцип, нямам торбички.
А иначе най-доброто средство си остава редовния сън!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 273
И аз имам сенки под очите, и то станаха по- ясно изразени, след като навърших 30. Не се тормозя много, а си купих коректор във формата на стик за червило. Нанасям сутрин на тъмните кръгове и леко размазвам. Това е моята рецепта, ако друго не помогне. Друг вариант е да се сложи фон дьо тен върху кръговете.

# 5
  • Мнения: 1 613
Леа, и аз така правя, но тайничко се надявах, че има някакъв "лек". Явно отърване няма  Cry

# 6
  • Мнения: 500
Цитат на: Devina
Здравейте, момичета!

Искам да ви питам, знаете ли някакъв лек срещу черните кръгове около очите?
Появиха ми се преди около 3-4 години. От тогава какви ли не мазила и кремове ползвах, но резултат никакъв  #Cussing out  Вече толкова ми е писнало... А ако имам безсънна нощ, положението става много зле  Cry
Омръзна ми да слушам реплики от рода на"Олее, колко изморена изглеждаш?"

Дайте идеи как да се отърва от тях Simple Smile

Поздрави!

Аз съм същата

# 7
  • Мнения: 500
Цитат на: lea
И аз имам сенки под очите, и то станаха по- ясно изразени, след като навърших 30. Не се тормозя много, а си купих коректор във формата на стик за червило. Нанасям сутрин на тъмните кръгове и леко размазвам. Това е моята рецепта, ако друго не помогне. Друг вариант е да се сложи фон дьо тен върху кръговете.

само че, този коректор много изсушава кожата под очите, а това е деликатно място, ще пробвам с този черен чай, че да видим.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
2 кръгчета тънко нарязан картоф да поседят на очите 10-ина мин-ина ефект

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
На мен нищо не ми помага Cry освен коректор.

# 10
  • Мнения: 500
Цитат на: bubolina
На мен нищо не ми помага Cry освен коректор.

Това звучи доста обезкуражаващо, дали изпробва всичко посочено до тук. Аз вече се снабдих с черен чай, ябълки и картоф пък да видимдали има ефект

# 11
  • Мнения: 500
Цитат на: Margi
2 кръгчета тънко нарязан картоф да поседят на очите 10-ина мин-ина ефект

Пресни ли дса са или сварени картофите?

# 12
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Medea
Цитат на: Margi
2 кръгчета тънко нарязан картоф да поседят на очите 10-ина мин-ина ефект

Пресни ли дса са или сварени картофите?


Пържени  Mr. Green

Сори, ама много ме раzвесели  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 798
Пробвай резенчета от краставица, може торбички чай от лайка.

# 14
  • Мнения: 1 613
Мерси за отговорите, момичета Simple Smile

Със сигурност кръгчетата краставици при мен не помагат Sad

Ще  пробвам торбички чай (черен, лайка), картофите и ябълките Simple Smile

А да знаете случайно някой крем? Аз пробвах какви ли не марки, но ефекта е нулев Sad

Общи условия

Активация на акаунт