за конците на спиралата...

  • 4 001
  • 4
  •   1
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
онзи ден , докато се къпех  , реших да проверя дали са си на място конците на спиралата.Бяха влезнали навътре, но някакси успях да ги извадя ... вчера пак реших, да проверя , как е положението - пак са влезнали навътре, усещам ги , но навън не се показват...получавало ли се е и при вас така, и знаете ли дали е нормално или трябва да отида на лекар?
То из без това съм запланувала годишния си профилактичен преглед, но точно сега лекарката ни , отказва талони , а съм зле финансово... Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 558
НОРМАЛНО е конецът на вътрематочната спирала ДА СЕ ОТРЕЖЕ след поставянето й и да не виси извън влагалището Grinning Оставя се една определена малка дължина, която е необходима после при изваждането и която да не създава дискимфорт на жената, а и на мъжа също /при полов акт Grinning/
Иди при гинеколога, който я е поставил и той трябва да  направи това без пари - искам да кажа, че е трябвало да го направи още при поставянето.... Close

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
да, де! той си ги отряза , човека, ама сега тези малки краища , които се напипваха преди , ги няма , някъде навътре са...
ПП: нося спирала от година и половина - две...досега не са ми влизали така...

# 3
  • София
  • Мнения: 558
Не би трябвало да се напипват - оставя се малко парче, което излиза извън матката и се вижда само при преглед! Иначе  дразни както теб, така и главата на пениса на мъжа.
Конецът няма къде да "отиде"...там някъде е Sad О Заплел се е и е навътре във влагалището.

# 4
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
а може ли да е влезнал навътре в маточния канал и , сам ли ще си излезе или трябва да отида на доктор? Cry
ПП: между другото съм в овулация , ако има някакво значение, де...

Общи условия

Активация на акаунт