Пак университета /педагогика/????

  • 913
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 631
Привет отново с тема за Софийски университет,
Моля някой ако е завършил факултета по педагогика да даде едно рамо откъм учебници. В библиотеката не ми дават литература, защото не съм студент на университета.......хм. иди им обяснявай, че съм бивш и, че искам да кандидатствам.
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 631
 Praynig да побутна малко

# 2
  • Мнения: 6 992
http://forum.uni-sofia.bg
Имаме доста от педагогическите факултети, все ще се намери някой да ти помогне Grinning

# 3
  • Мнения: 631
Благодаря за линка  bouquet ще опитам и там

# 4
аз попринцип завърших отдавна педагогика не съм на ясно за каква специалност ти трябва литература.Ако мога  да помогна аз съм от бившата дефектология или сегашната специална педагогика логопед.Работих 3 год. и сега като гледам стачките се радвам че се махнах от отвратителната система . Дано нещата се оправят и ако мога да помогна с литература ще ти дам.

# 5
  • Мнения: 631
Привет jasmina77
дали е удобно да те помоля за някои учебници... Педагогика и теория на възпитанието са ми крайно необходими. Ако е удобно да те потърся на лични?  bouquet

# 6
  • Мнения: 0
И аз си пазя учебниците по педагогика във ФНПП. Конкретизирай какво ти трябва и с удоволствие ще ти отстъпя материалите си Simple Smile)

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 13:39 от nikol79

# 7
  • Мнения: 631
Здравейте,
трябва ми "ДИДАКТИКА"  на М. Андреев
Василев Д. " Педагогика"
"АНТОЛОГИЯ ПО ТЕОРИЯ НА ВЪЗПИТАНИЕТО"  на Веда Словена 1997г.

Педагогическа психология - каквато и да е.

Предварително благодаря  bouquet

# 8
  • Мнения: 631
Извинявайте, че толкова късно отговарям, но съм на работа и се прибирам по това време....

Общи условия

Активация на акаунт