Има ли доволни от степера Twist N Shape?

  • 6 952
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=300
Прегледах с търсачката такива теми и установих, че има мами, които са си го купили, но дали са доволни?
Здрав ли е?
Има ли степени за нагласяне?
Струва ли си да даде толкова повече пари заради опцията Туист?
Дали ще има положителна промяна за коремището ми?

# 1
 Ще следя темата с интерес. Аз също искам да си купя.

# 2
  • Мнения: 4 111
Моят съвет е да потърсите такъв степер по спортните магазини. Такъв (само че не съм сигурна за марката), изглежда по абсолютно същият начин в Гърция струва 70 евро (другата седмица ще си го купя), а ви уверявам, че тук спортните уреди са по-скъпи отколкото в България. Хубава надценка си слагат тези ТВ магазини.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 845
http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1141&id=10846-това е другият вариант на Туист степер, но тези ръчки newsm78 и за самата фирма-пхроизводител нищо не знам.
http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=914&id=6609-ето това е друг вариант.
Имаше и май един туист на друга фирма/AB Fit-май беше/ ,но според мамите не беше с добро качество.

# 4
  • Мнения: 68
Аз имах такъв степер, беше ми много забавно и го карах по много време.Все едно танцувах Simple Smile Сега на колелото ми е по-мъчително Sad Ще изчистиш коремчето,абе нявсякъде- все пак си е кардио. Но ми се счупи след 2-3 седмици и ме беше много яд. Но пък при мен е малко изключение, че го карах между 2ч. и половина и 4 ч. и половина и то много много бързо, та сигурно тва е повлияло и не мога да дам точна оценка колко е здрав. Моят съвет е, ако решиш да си го купуваш, да си го вземеш от някои спортен магазин, където е много по-евтин  Grinning

# 5
  • Мнения: 85
Аз съм доволна от този на втория линк - Мини степер Twist BS-1370AR-B. Взех си го от Метро преди половин година. Не си спомням цената, но горе долу толкова или малко по-евтино. Досега нямам проблем.

Важно е колко е максимално допустимото тегло на трениращия. Някои са до 80, други до 100 кг. Нашия е до 80 кг. Това е важно в случай, че и мъже искат да го ползвят. Моят съпруг е към 100-ина и .... но той и не се е засилил да тренира.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз имах такъв степер, беше ми много забавно и го карах по много време.Все едно танцувах Simple Smile Сега на колелото ми е по-мъчително Sad Ще изчистиш коремчето,абе нявсякъде- все пак си е кардио. Но ми се счупи след 2-3 седмици и ме беше много яд. Но пък при мен е малко изключение, че го карах между 2ч. и половина и 4 ч. и половина и то много много бързо, та сигурно тва е повлияло и не мога да дам точна оценка колко е здрав. Моят съвет е, ако решиш да си го купуваш, да си го вземеш от някои спортен магазин, където е много по-евтин  Grinning
А ти от Телестар ли си го поръча?А виждали ли си някъде по спортните магазини алтернативен?

# 7
  • Мнения: 1 906
Имам такъв степер, купен от спортен магазин. Нямам забележки. До 80 кг е, но и моя приятел го ползва, а той е 92  Laughing .
"AB Fit" не те съветвам да купуваш  Naughty .

# 8
  • Мнения: 1 132
Здравейте,
Аз тествах подобен степер във спортен магазин.Бях отишла с идеята да си го купя, че беше и на промоция 39 евро, обаче не останах доволна.Натоварването е много слабо.Наистина по телевизията изглежда едно, а като го пробваш е съвсем различно.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 845
Звънях да ги питам колко им е гаранцията на уреда ,но нямало такава  newsm78.
Щели да съдействат при отстраняването на евентуален дефект.Това доста ме притесни, все пак не струва 20 лв.То и обувките ми от 50 лв имат гаранция 1 месец.
А така ми харесваше уреда. Сега съм доста разколебана.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз си купих от ТСМ с гаранция. Не е мръднал вече 1 година, при редовна употреба. Струваше 70 лв., но е без ластиците. Сега ги гледам с ластици.

# 11
  • Мнения: 68
Аз имах такъв степер, беше ми много забавно и го карах по много време.Все едно танцувах Simple Smile Сега на колелото ми е по-мъчително Sad Ще изчистиш коремчето,абе нявсякъде- все пак си е кардио. Но ми се счупи след 2-3 седмици и ме беше много яд. Но пък при мен е малко изключение, че го карах между 2ч. и половина и 4 ч. и половина и то много много бързо, та сигурно тва е повлияло и не мога да дам точна оценка колко е здрав. Моят съвет е, ако решиш да си го купуваш, да си го вземеш от някои спортен магазин, където е много по-евтин  Grinning
А ти от Телестар ли си го поръча?А виждали ли си някъде по спортните магазини алтернативен?
Еми да от там беше. Тоест 1 приятелка си го беше поръчала, но него ползваше и аз го купих от нея. В нета съм виждала подобни и предполагам, че вършат същата работа. Но не мога да ти помогна с линкове, че ги не помня. Успеххх  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 122
И аз ще следя темата с интерес - отдавна искам да си взема някакъв кардио-уред - най-много ми се ще бягаща пътека честно казано,но поради липсата на място вкъщи ,се оглеждам за уред,заемащ по-малко място/площ от пътеката... newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 2 057
Имам туист-степер на Body Sculpture - много съм доволна, ползвам си го редовно и ме държи в добра форма. Преди това имах обикновен мини степер - ползвах го година и половина и се счупи - беше някакъв турски май, а след това - туист степер на AbFit - той се чупеше всеки месец и тъй като беше в гаранция, вносителите ми го смениха с този на Body Sculpture. Последният е перфектен Peace

# 14
  • Мнения: 1 906
Имам туист-степер на Body Sculpture - много съм доволна, ползвам си го редовно и ме държи в добра форма.
...
Колко често го ползваш?

Общи условия

Активация на акаунт