студени уши

  • 2 555
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте мами, искам да Ви попитам дали сте се сблъсквали с този проблем - на детенцето понякога са му студени ушите, и когато го къпем, дали някой знае защо се получава така. Пазя го да не настине, но често са студенички. Трябва ли да се притеснявам и какво означава това? Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 27 524
Ушите са много, много слабо кръвоснабден орган, така че е нормално. Пипни си твоите, и те са студени  Grinning И моите са студени. Топлите уши означават или треска, или претопляне, или че е много горещо. Няма за какво да се притесняваш. За бебетата показател,че им е студено са, както знаеш, ръчичките и нослето   Peace

# 2
  • Мнения: 186
Ушите са много, много слабо кръвоснабден орган, така че е нормално. Пипни си твоите, и те са студени  Grinning И моите са студени. Топлите уши означават или треска, или претопляне, или че е много горещо. Няма за какво да се притесняваш. За бебетата показател,че им е студено са, както знаеш, ръчичките и нослето   Peace
Много е права!Това не е показател,че на бебчето му е студено.

# 3
  • Мнения: 8 999
На мен, когато ми е студено, са ми студени ушите, носът и ръцете. Та си мисля, че ако и на детето ми му са студени ушите, то най-вероятно му е студено. Поне на ушите /ако носът и ръцете са топли/. Когато ми е приятно топло, и ушите ми са топли /ей на - пипам си ги сега - топлички са/.

# 4
  • Мнения: 1 596
И мойто бебе е така Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2 723
Абе жена, остави ушите на детето на мира.
Нали е добре, какъв е проблема.
Не се втелясвай толкова

# 6
  • София
  • Мнения: 580
При дъщеря ми определено от нослето се ръководя дали и е топло или студено.Ръчичките  са и топлички ,студени и стават когато има температура.  Peace

# 7
  • Мнения: 34
Благодаря Ви много за отговорите, супер сте!!!

Общи условия

Активация на акаунт