b

  • 1 172
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
n

Последна редакция: пн, 13 мар 2006, 22:59 от Emmilli

# 1
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 642
Много бих искала да мога да те успокоя, но за съжаление незнам нищо по въпроса.
Само че си мисля - след като досега само един от многото специалисти, при които си ходила е установил това нещо, дали пък той не греши? Аз вярвам, че е така. Simple Smile
Дали при лапароскопията, която ти предстои, ще се установи със сигурност?
Извинявай, че не можах да ти кажа нищо ценно, но с цялото си сърце искам да ти вдъхна надежда, че нещата ще си дойдат на мястото, и един ден всички тези притеснения ще са зад гърба ти.
Успех миличка.  Flowers Rose
  action032

# 2
Слава, аз също нищо не зная по въпроса, но се успокой. Знаеш как когато родители си осиновяват деца след дългогодишни опити и после имат свое, защото се успокояват. Така че спокойствието на най-важно. Сигурно няма да стане чудо, има си медицински обяснения май за всичко, но пък никога не спирай да вярваш в чудеса....
Има ли вариянт да лежиш, докато си бременна и т.н.? Не се отчайвай, сигурна съм че ще се оправи всичко!
Успех и бъди силна!

# 3
  • Мнения: 7 718
Слава, гледането на ултразвук е нещо доста относително. Един вижда едно, друг друго. Не го приемай толкова сериозно. Все пак както казваш размерът е на долната граница. Ако отидеш при друг спецалист сигурно ще види друг размер. Важното е, да няма непоправими органични изменения, надежда винаги има.

# 4
  • Мнения: 507
Слава, миличка не се тормози, успокой се моля те   remybussi . Аз съм с поликистоза, единия ми яйчник е малко по-малък от другия и същия е срастванал с операцията ми от апендицит, на всичко отгоре матката ми била недоразвита, с по - малък размер от нормалното. Доктора ми каза че при евентуална бременност ще трябва да лежа за  и да взимам хормони за задържане, за да няма проблеми. Проблема при мен е, че аз нямам и овулация заради кистите и се надявам скоро нещата да се оправят след лечението което са ми предписали. Моля се само да забременея, ако трябва няма да се помръдна 9 месеца от леглото, ще направя всичко което трябва. Praynig  Praynig  Само не се очайвай, вярвай в чудеса и ще видиш че всичко ще се оправи.  Praynig  Praynig Пожелавам ти от все сърце нещата да се оправят Praynig  Praynig  Praynig . Успех smile3525

# 5
  • Мнения: 3 011
slavva и аз искам да те успокоя миличка. Не се притеснявай и  аз като GeryD ти казвам да вярваш в чудеса, защото те се случват. Аз от както се помня какви ли не проблеми имах. Едно време като посещавах различни лекари на какви ли не глупости съм се наслушала. И си казах писна ми. Сега дълбоко вярвам, че нещата с мен с ОК, че бебето се бави, защото не му е сега времето. Знам, 4е когато видя 2 чертички ще е най-подходящият момент. Така, че мила не се тревожи- поплаквай си  /както правя аз от време на време/, но след това ставай по-силна и продължавай да се бориш и да не се отказваш. Просто бъди спокойна и  скоро едно малко, прекрасно създанийце ще те зарадва.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Лали ти е казала правилно, че всеки лекар вижда различно. Не се отчайвай, предполагам сега всичко ти се вижда черно и безнадеждно, но не трябва да се предаваш!
Упех и горе главата!

# 7
  • Мнения: 4 324
.... то реването е много полезно понякога, че и даже е за предпочитане.

Слава и аз като Лали и Ва смятам, че трябва да потърсиш още едно мнение. Да видях че си ходила и при други лекари преди това, но и сега иди и специално попитай за размерите на матката.

Не губи надежда и вярвай че и ти скоро ще се наредиш сред редиците на мамите.

Късмет и успех

# 8
  • София
  • Мнения: 2 686
Подкрепям казаното до тук. Потърси още едно мнение и кажи на лекаря какво точно са ти казали, за да знае какво да гледа.

Кураж, мила! Всичко ще се оправи, ще видиш!

# 9
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Току що си погледнах писанията от фоликуломитриите! От десетина такива изследвания само на едно единствено пише "предно заден р-р 2,35"
Не намерих нищо по въпроса да чета! А гинекологът ми /узитата не ми ги прави той/ не обърна внимание! Както и че една от лекарките дето ме гледа на узи и двата пъти ми каза, че ми е малка матката! А такова нещо не бях чула - при 3-ма гинеколози дето са ме "пребърквали" и още 5-има дето са ми правили фоликулометрии!

Така че мила, направи си извода!

# 10
  • Мнения: 7 718
За измерването ти го казвам от личен опит - на един и същ хубав апарат, двама лекари, в два последователни дни. Явно всеки лекар вижда различно.

Общи условия

Активация на акаунт