10 години разлика между децата?

  • 6 049
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
С моичкия си мислим за второ дете  Thinking но сина ни е на 10 години вече и си мисля няма ли да бъде много голяма разликата между децата?

# 1
  • София
  • Мнения: 585
ly_detina според не е никак голяма... Имам познати с второ дете при разлика 14 - 15 години че и повече дори!!! Аз не бих се притеснявала!

# 2
  • Мнения: 1 539
Здравей, ly_detina!
И аз споделям мнението, че 10 години не са чак такава разлика. Имам братовчеди и разликата помежду им е 11 години. На големия в началото му беше трудно да свикне с бебето и че не е единственото дете на мама и татко, но после нещата си дойдоха по местата. Важното е да показваш и на голямото си дете, че го обичаш и че появата на нов член на семейството не го лишава от любовта и вниманието ви! От теб зависи! Успех!  Hug

# 3
  • Мнения: 385
Здравей, ly_detina!
И аз споделям мнението, че 10 години не са чак такава разлика. Имам братовчеди и разликата помежду им е 11 години. На големия в началото му беше трудно да свикне с бебето и че не е единственото дете на мама и татко, но после нещата си дойдоха по местата. Важното е да показваш и на голямото си дете, че го обичаш и че появата на нов член на семейството не го лишава от любовта и вниманието ви! От теб зависи! Успех!  Hug
Той баткото много иска даже честно да си призная той ме накара да се замисля каза нещо много сладко: Искаш ли мамо да си имаме бебе,защото аз искам да се грижа за нещо, беше много мило.

# 4
  • Мнения: 1 539
Ами тогава се залавяйте на работа с таткото, няма място за притеснения!

# 5
  • Видин
  • Мнения: 961
Здравей! И аз имам син на 10 години, но опитваме за второ дететце.
Мен разликата не ме притеснява.Успех!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 270
Идеалната разлика!
Между мен и брат ми е толкова, в моя полза! Peace

# 7
  • Мнения: 24
При нас е така.Децата ми имат такава разлика.на мен ми беше трудно предполагам,че на каката също.много обича малчо,но на моменти имам чувството,че се натоварва.Пък и до сега е била сама,което по някакъв начин е изострило егоизма у нея,но това се проявява много рядко и почти не се забелязва.Като цяло е страхотно да гледаш деца с такава разлика. Heart Eyes

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Моята и на брат ми е 8г. Тъкмо голямото вече съвсем съзнателно ще ти помага за малкото Wink

# 9
  • Мнения: 338
За мен това е идеалната разлика.

# 10
  • Мнения: 218
Здравей!  bouquet Аз не съм все още родител и може би нямам много право на мнение в случая,но все пак да си го кажа. Разликата все пак не е голяма и е похвално,че искате второ детенце!Пожелавам ти да стане възможно най-бързо!

# 11
  • Мнения: 4 665
Дъщеря ми е почти на 10 години и правим опити за второ дете. Аз никак не съм близка с брат ми който е със седем години по-малък от мен, но пък имам познати с по-голяма разлика които са си близки.
 Децата са си деца, с каквато и разлика да са по между си.

# 12
Zdraveite i ot men
Bih iskala da spodelia moeto skromno mnenie po-vaprosa:)I nie imame 10 godini razlika s brat mi v negova polza oba4e.4estno da vi kaja za ni6to na sveta ne iskam moite deca da sa s  takava goliama razlika. Eto i dovodite mi:):
Kogato biah malka smutno si spomniam kak sme si igrali ili ne6to podobno....na 10 godini biah kogato brat mi vleze v kazarmata i za 2 godini go vidiah ne pove4e ot 7-8 puti:(. Sled tova zapo4na rabota, zapozna se s bude6tata si supruga, iznese se na kvartira i az pak ostanah sama v ka6ti- s maika i tatko.Za men toi prosto be6e 4len ot semeistvoto no ni6to pove4e. Kogato e idval v ka6ti me e zaka4al ot sorta :"kak e v u4ili6te, ima6 li dvoiki......" Abe s dve dumi toi ne moje da vleze v moia maluk decki sviat , nito puk az v negovia ve4e oformil se jivot:(
V blizkite niakolko godini sled kato porasnah i az i imame ob6ti temi na razgovor- bilo to rabota, politika ili kakvoto i da e drugo zapo4nah da go opoznavam i zaobi4vam . I sega az sam na 27 , a toi na 37 moga iskrenno da kaja-"Da az obi4am brat si i mi lipsva kogato ne go vijdam 4esto"

P.S i da ne spomenavam kak postoianno 4uvam ot roditelite si " aaa s brat ti biahme mladi i drugo be6e, a sega ve4e sme ostareli............................

Ta tova e mili suforumci moiata istoria s 10 god. razlika vav vazrasta
Sorry 4e pi6a na latinica no sam v 4ujbina i niamam kirilica

# 13
  • София
  • Мнения: 320
Аз пък си мисля друго.Така и така разликата няма да стане по-малка докато разсъждаваш,така че действай!

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз пък си мисля друго.Така и така разликата няма да стане по-малка докато разсъждаваш,така че действай!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт