Само вижте!

  • 1 276
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Това се получи след като го изкарах от фризера и го оставих да се размрази,че уж да го готвя #Crazy  #Crazy .Все знаех ,че пилетата са бъкани с химикали,ама такова нещо не ми се беше случвало.Тровят ни без да им мигне окото.Идва ми да  #2gunfire   #Sniper .
   
  Като отидохме в магазина от където га бяхме купили продавачката вика:"Ами то нищо му няма,сигурно е яло нещо зелено и червото се е изпразнило" Shocked ,при което мъжа ми и вика"..ми сигурно е пасло трева" Twisted Evil

  Това е.Просто исках да споделя,че много ме доядя!!!Снимка:

# 1
  • Мнения: 4 371
Sick  Sick  Sick  
От коя фирма е?

# 2
  • Мнения: 3 562
Гадост  Sick
В крайна сметка върнаха ли ви парите?

# 3
  • Мнения: 5 539
Редовно купувам такива жълти пилета. Не знам на какво се дължи оцветяването, но не съм умряла още Sick

# 4
От Монтана беше производителя.

      Да,върнаха ни парите,макар че това не е най-важното.

      Абе и аз съм купувала жълти пилета ,ама това е мноооого зеелеенооо! #Silly

# 5
  • Мнения: 157
Аз съм госта!

# 6
  • Мнения: 2 839
Аз си купувам само охладени и такова чудо не е имало до сега Whistling

# 7
  • Мнения: 224
Уффффффффф Sick  ама това си е направо отвратително. Аз до сега на такава гадост не бях попадала-то да е жълто по се ядва - може масчица да си е ,ама това зеленото-може да ти се отяде пиле до Век и Веков #Puppy dog

# 8
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Кiki, съгласна съм да се повдигат и такива въпроси, защото са много важни. От години я караме така - карай да върви. То ще върви до едно време и до къде ще ни докара. Не си даваме сметка, че се отдалечаваме от природата, а това е пагубно. И не говоря за нас, ами горките ни деца. Аз имам внуче на 2,5 месеца /е, сега разкрих, че съм за bg-baba, ама няма такъв/ и от сега се чудя какво месце ще му даваме като знам, че дори и най лекото-пилешкото е хранено с антибиотици, да не говоря за другия добитък.
В този ред на мисли ви препоръчвам в съботните следобеди по BBT филмите на Рангел Вълчанов за д-р Емилова. Ако не друго, поне отваря очите тази жена.
За протокола - завършила съм инж. химия, затова си давам сметка за цялото това безумие.

# 9
  • Мнения: 4 371
Преди няколко дни чух Ути Бъчваров по радио ФМ+ как обяснява, че не трябва да се яде пилешко, а пуешко. Пилетата били много вредни, защото за кратко време ги правели големи и им давали антибиотици. Въпреки че каква е гаранцията за пуешкото Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 777
Пуйките за разликата от пилетата не се влияят от антибиотици и стимуланти. Каквото и да им дадът не растът по бързо. Затова и не им давата, защото става доста скъпо, да го тъпчеш с антибиотик или нещо за растеж, а то да не расте. Затова пуешкото е чисто.
Докато при пилетата си е чиста химия.

# 11
  • Мнения: 2 839
Това за пуйките ме изненадва много, защото в Щатите съм виждала пуйки големи като прасета ... примерно  Wink
Аз си го обяснявам с това, че по начало в България пуешко много не се консумира, та и затова никой не си прави труда да ги боцка.

# 12
  • Мнения: 2 381
Цитат на: DiVA
Това за пуйките ме изненадва много, защото в Щатите съм виждала пуйки големи като прасета ... примерно  Wink

така е,  големи са, но и пуйките са си големи птици....

Общи условия

Активация на акаунт