помощ за украса на чашите

  • 3 305
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте мами,
Сватбата наближи в ъбота живот и здраве сме на линия.Моля Ви помогнете ми как се украсяват чашите за хвърлене стъпка по стъпка в домашни условия,нещо беше със захар ама съм забравила.Чакам Ви!!

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сипваш в една тавичка вода (около 5мм) . Сухите чаши ги обръщаш гърлото на доло в тавата (така че да се намокрят само 5мм) след това ги слагаш пак с гърлото надоло в тавичка със захар и не ги бараш докато не минат 2-3-4 часа да залепне добре захарта.

# 2
  • Мнения: 1 209
Доколкото знам не е вода, а лимонов сок.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
Цитат
Моля Ви помогнете ми как се украсяват чашите за хвърлене


А тези чаши къде ги хвърляте и защо?

# 4
  • Мнения: 1 209
защото с4упеното носи щастие.  Simple Smileтова е 2ри комплект - хвърлят се или в ритуалната или  вресторанта след наздравицата. ритуали разни

# 5
  • Мнения: X
Доколкото знам не е вода, а лимонов сок.

Точно така,  лимонов сок е.Една идея от мен-можеш да оцветиш предварително захарта с безвредна боя или боя за яйца. Wink

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 19:04 от Анонимен

# 6
  • Мнения: 425
Доколкото знам не е вода, а лимонов сок.

Точно така,  лимонов сок е.Една идея от мен-можеш да оцветиш предварително захарта с безвредна боя или боя за яйца. Wink

Ако ще се оцветява захарта по - добре да е с безвредна боя за сладкиши, защото все пак ще се пие от чашите. И аз знам, че с лимонов сок се натрива ръба на чашата, може и с парче лимон.

# 7
  • Мнения: 164
Благодаря Ви момичета с Ваша помощ чашите вече са готови.Ако Вие се сещате за някои подробности покрай едно сватбено тържество ,а ние можем да ги пропуснем споделете ги.Благодаря Ви още веднъж!

# 8
  • Мнения: 1 209
снимка моооля Simple Smile

какво те интересува като подробност. не 4е съм се омъжвала, но съм имала 4естта да организирам 3 сватби  Mr. Green

# 9
  • Мнения: X
И аз искам снимка, пък! Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 164
Чакайте да мине сватбата и ще пусна снимки,какво по-точно искате като снимков материал моля.

# 11
  • Мнения: 1 209
4ашите Simple Smile

# 12
  • Мнения: X
А ти сподели как сте планирали сватбата, за да може ако сте пропуснали нещо да сме ти от полза. Wink
И пусни снимка на чашите, деее... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 274
В малка чинийка сипваш малко мед, потапяш само ръба на чашите (както са обяснили вече преди мен) и после потапяш в захар. Може и да си боядисаш захар да стане червена и синя. Това не се сещам как точно става, но ако се интересуваш, ще попитам и мога да ти кажа. Весела сватба!

Общи условия

Активация на акаунт