Интернет измамници

  • 4 616
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 678
Моя приятелка си поръча дипломна работа от сайта-www.gotowitemi.com Условието беше да пусне банков превод на А.С.С.(мисля че е по коректно да не му пиша цялото име) и  веднага след плащането ще получи на пощата дипломната работа.Да обаче вече седмица няма отговор.Има ли начин да се предпазят и други хора от този вид измама и кой трябва да уведоми за случая?Как да се спре този вид измама,защото съм сигурна че ще има доста опарили се?

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, пишете сами своите дипломни теми!!!

# 2
  • Мнения: X
Извинявай, но  според мен приятелката ти е първата измамница в цялата история. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 792
   Прекрасна история, да се чудиш и да се маеш, за кой по напред да се зарадваш....

# 4
  • Мнения: 6 029
Ми кво да ти кажа... да си я е написала. По-евтино щеше да й излезе

# 5
  • Мнения: 843
      Пре....аващият,  пишещите си самостоятелно дипломните работи,  е пре...бан?  И трябва да ми е мъчно?
      

# 6
  • Мнения: 2 716
Има и сайтове за готови дипломи.
Да не се мъчи да защитава приятелката ти.

# 7
  • Мнения: 678
Вижте сега нищо не съм казала за да и оправдая постъпката нито ще кажа и ще изтъквам доводите и за да постъпи така.Просто ви попитах как могат да се предпазят и други  да изгърмят по този начин

# 8
  • Мнения: 2 716
Вижте сега нищо не съм казала за да и оправдая постъпката нито ще кажа и ще изтъквам доводите и за да постъпи така.Просто ви попитах как могат да се предпазят и други  да изгърмят по този начин
Това е начинът.
Разказваш на колкото се може повече хора.

# 9
  • Мнения: 2 401
 Joy hahaha хахаха  голяма веселба  Joy

# 10
  • Мнения: 25 449
Просто ви попитах как могат да се предпазят и други  да изгърмят по този начин

Ами нали ти казаха вече? Ако всеки си пише сам допломната работа, няма да има и такива мошеници и няма да има ужилени.

# 11
  • Мнения: 2 792
 Добре де, пак се намесвам, значи твоята приятелка няма време да седне да напише собствената си дипломна работа, за която после ще получи диплома и ще практикува, каквото там завършва, но смята че едноседмичен срок е прекален за намиране/написване на диплома и не влезлите в този срок са мошеници, определено ми се струва нагла.
 Ще ми е още по интересно, ако след още една седмица се окаже, че хората са й изпратили дипломната работа.
  С три думи, много нагла тема.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 889
Тая тема не е за тук, ти не знаеш ли, че ССФ не прави такива неща ??!!  Crossing Arms Whistling

# 13
  • София
  • Мнения: 2 828
АХАХХАХАХАХААААААААА

разсъних се  Mr. Green

измамници, не ги е срам

ако още една седмица не пратят дипломната, пиши ми на ЛС, аз щи пратя  Wink

# 14
  • Мнения: 369
Да се смее ли човек или да плаче?  Joy
Намирам за изключително нагло да се купуват дипломни работи, че и с условия за бързина! ooooh! И с така "написана" дипломна какви претенции ще има приятелката ти да е специалист в областта си и да взема по-висока заплата от берачка на домати например? Sick Още петима да ви измамят ще ви е малко!

Пък после ми разправяйте, че българското висше образование било на ниво! На мен ми предстои да си започна дипломната работа тук в Германия скоро. Времетраенето й за моята специалност е 6 месеца, има и хора, които по една година я пишат. През това време трябва да се ангажираш с минимум по 50 часа на седмица, за да я направиш добре. Ама ако знаете някой уебсайт да предлага такива, ще се радвам да ми кажете. Но цената да е до 100лв и да ми я доставят до 3 часа след плащането, моля.  Laughing Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт