ne spi v ka6ti...

  • 1 000
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 343
Zdraveite mami,spiat li va6ite deca v ka6ti?Moiat sin e na 4mes i 3 sed i taka se slu4i 4e vka6ti prez denia ne 6te da spi,a samo navan Sick.Po princip niama problem,no idva6tata zima 6te sakrati razhodkite zna4itelno,a predpolagam i saniat 6te namalee,a mrankaneto 6te e ujasno,noseneto na race sa6to...Prosto kato se zamislia mi stava lo6o...

# 1
  • Мнения: 7 723
След всичките усилия, които вложих, за да прочета всичко,
просто ще ме е яд, ако не се изкажа по темата...
Значи- не се притеснявай, и в къщи ще заспи...няма къде да ходи Wink

# 2
  • Мнения: 1 006
И моят син много обичаше да спи навън. GrinningСпокойно и вкъщи ще започне да спи.

# 3
  • Мнения: 603
Синът ти така или иначе ще намали съня до 2-3 часа дневно (обикновено сутрин 1 и след обед два). Ако не си късметлийка (като мен), ще спи и по 1 час...

# 4
  • Мнения: 292
Пробвай да го преспиваш в количката.

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Моето детенце заспиваше по следните начини- сам в леглото, с музикалната играчка и галене по личицето, в количката /в стаята/, на ръце, на гърда, пак на ръце ......
ще се научи да спи и вкъщи Peace

# 6
  • Мнения: 2 908
Моята спи осново в къщи-навън не иска да спи-винаги е заспивала сама-от малка съвсем, така я научих-нито и пея,нито оставам при нея-ако остана-не заспива,докато не изляза.Спи по 1час и половина поне сутрин и около 2-3 часа следобед.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Като му се спи, спи - за предпочитане (според него) в леглото си. И в количката се навива, ама не му е кеф. Никога не го приспивам - нито дори да го люлея, камо ли да го нося на ръце. Разнасям го само когато е спокоен и ми се играе или танцува с бебе. Никога ако плаче. Гуша го тогава, но задължително седнала.

# 8
  • Мнения: 5 393
Иво много обичаше да спи навън. Цялата зима я изкарахме в разходки с количката.Той си беше добре опакован, слагах и дъждобрана и му беше екстра.Не сме съкращавали разходките много. В момента в който вкарвах количката във входа и викнех асансьора, той се събуждаше Crazy Постепенно свикна да спи навсякъде.

# 9
  • Мнения: 2 757
афродита, как я научи да си заспива сама?

# 10
  • Мнения: 679
И Алекс имаше такъв период като беше на 3-4 месеца - спеше само навън, но отмина и сега му е по-добре да спи в къщи, а навън да клюкарства  Mr. Green Дано и при вас е временно. Успех  Heart Eyes

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Моята спи осново в къщи-навън не иска да спи-винаги е заспивала сама-от малка съвсем, така я научих-нито и пея,нито оставам при нея-ако остана-не заспива,докато не изляза.Спи по 1час и половина поне сутрин и около 2-3 часа следобед.

И аз съм научила сина ми да спи у дома. На вън спи максимум 40 мин., все има кой или какво да го събуди. У дома на тихо и широко в кошарата си, спи 2 пъти на ден по 2-3 часа всеки път. Явно си е до дете. Моето е много спокойно от както се е родило.

# 12
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
племенницата така беше свикнала да спи само на вън. В преходния период на приучаване към спане вкъщи сестра ми я обличаше увиваше и я приспиваше на балкона. Той е остъклен та там не беше много студено, но на нея й правеше асоциация че е навън. Постепенно съкръщаваше времето и така се научи и вкъщи да заспива.

# 13
  • Мнения: 209
всички отначало спят само навън, а после не можеш посмъртно да ги накараш да заспят навън, светът е толкова шарен и интересен!

# 14
  • Мнения: 423
И моя спеше само навън в коли4ката, но сега ве4е и там се кокори и реве, така 4е "проблема" ми е решен Joy

Общи условия

Активация на акаунт