Molia za savet

  • 417
  • 6
  •   1
Отговори
Zdraveite maiki,cheta redovno poblikaciite v tozi forum i namiram otgovori na dosta ot valnuvashtite me vaprosi. Skapata mi dashterichka e na 7 sedmici i spored mene i GP se razviva mnogo dobre. Ot nachaloto na tazi sedmica prestana da se budi noshtem, zaspiva sled baniata i xraneneto v 9-9/30h i spi do 5-6h sutrinta, prez denia se xranim na 3-4h, neia budia ako spi nezavisimo che e vreme za xranene i taka poniakoga propuskame niakoe xranene. Molia za savet tova normalno li e ili da bada po striktna i da ia budia kogato triabva da se xranim.
Daite savet newsm03

# 1
  • usa
  • Мнения: 2 113
ако няма проблеми с наддаването на тегло, остави я да спи и да яде по свое усмотрение. радвай се и използвай, че имаш възможност да се наспиваш нощем, че не се знае докога е бонуса Simple Smile.

# 2
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Браво на вас, и аз за такова бебе си мечтая! Ако няма някакви признаци, че не и достига манджата, тоест - наддава си в норма и е спокойна и жизнена, значи всичко е ОК.

# 3
  • Мнения: 738
Остави я да се наспи-в този момент и сънят е важен за да порасне почти колкото и храната!!! baby_neutral

# 4
  • Мнения: 1 440
А как наддава?Това е важно!

# 5
  • Мнения: 2 829
И аз мисля, че гледането на часовника е вредно Simple Smile
Ако наддава добре, ако пишка достатъчно и е жизнена, енергична и усмихната-значи няма нужда да я будиш. Обаче ако пък след като е хапнала добре мине половин-един час и си поиска да суче-дай и Simple Smile
Т.е. мнението ми е, че бебето трябва да те води. Ако иска да яде през 4-5 часа, ако иска-през 1-2. Щом бебето и майката са доволни-всичко е наред.

# 6
  • Мнения: 402
И моята дъщеря от втората седмица престана да се буди нощем за хранене, но е спокойна, наддава добре и яде,когато иска. Ако всичко друго ви е нормално,това не е повод за притеснение, повод за сън Laughing

Общи условия

Активация на акаунт