Тъмни петна по кожата на задните части...

  • 3 365
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Някой имал ли е този проблем? Пробвах с ексфолианти, кремове, но не се маха. Питах козметичката ми но тя каза, че дупето ми е кльощаво и кокаллите се търкат в кожата и докато не надебелея няма да се оправи. А аз винаги съм си била такава, но не съм имала такива неща.

# 1
  • Мнения: 78
Аз имам такива пигментни петна в следствие на
слънчево изгаряне. Когато се съблякох за първи
път по прашки на плажа, заспах  Embarassed
и тези петна ми се появиха след това.
Неприятни са в комбинация със стрии  Sick

# 2
  • Мнения: 135
Моите са точно където сядам...

# 3
  • Мнения: 18 542
Аз имам по хълбоците, при мен е от дрехите и постоянното триене - спасение: по-широки дрехи, а за теб, редовно ексфолиране предполагам ще подобри положението.

# 4
  • Мнения: 201
Аз имам такива петна под колената си и не мога да си обясня от какво се получават  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 141
Аз имам същия проблем като теб, тъмни петна точно на мястото, където сядам. Дупето ми не е много слабичко (е не е и дебело), така че надали обяснението на твоята козметичка върши работа.  Sad Нямам идея какво да се прави, петната са от доста време

# 6
  • Мнения: 10
аз имам същото нещо на дупето, а то наистина е кльощаво.Родителите ми са лекари и според тях причинта е в слаботията му.

# 7
  • Мнения: 135
Nqkoi spavi li se s tozi problem? Az ne sum uspiala vse oshte. Ima izbelvashti kremove ama ne smeia da gi probvam...

# 8
  • София
  • Мнения: 141
Аз лично не съм се справила, но и не полагам кой знае колко усилия, ако трябва да съм честна,  Embarassed

Не съм се сещала и да се посъветвам с козметичка.
Може би пък някой, който е имал същия проблем, и се е оттървал от него, ще сподели

Общи условия

Активация на акаунт