Добър педиатър в 27 ДКЦ или 25дкц-Младост-София

  • 19 379
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте мами,
 
ще сменяме квартала, а старата GP не ми харесва как лекува бебо( на 11 мес)  .  Cry

Искам да разбера в 27 или 25 дкц-младост софия , кой е най-добрия педиатър. Може да е фен на  хомеопатията .
Имам предвид, да не дава антибиотик за щяло и нещяло, да лекува адекватно, да се отнася с разбиране,  и когато искам да и се обадя по тел. , за да питам нещо,  да не е с редовно изключен телефон.
А, и да не ми препоръчва да намазвам с ракия венците на бебо при никнене на зъбки.  #2gunfire

В белия списък не успях да намеря нищо Sad

Ще съм много благодарна , ако някоя мама ми препоръча педиатър.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 18:56 от desides

# 1
  • Мнения: 87
явно няма никой, който да може да ми препоръча лекар за бебчето  Sad

# 2
  • по света
  • Мнения: 1 587
Потърси с търсачката,ще излязат безброй теми

# 3
  • Мнения: 4 053
аз ползвам услугите на д-р Азади от 25-та поликлиника,
и съм много доволна, (от около 17 години-само за информация)

# 4
  • Мнения: 87
Благодаря за информацията, вече пробвах с търсачката, но нещо не успях.

иначе д-р Азади я зная, дори зная къде е кабинета и.Но не бях сигурна дали е добра, но щом 17 год сте при нея, явно си струва Grinning

# 5
  • Мнения: 302
И аз ти препоръчвам д-р Азади. Много съм доволна от нея thumbsup

# 6
  • Мнения: 87
да попитам, Д-р  Азади, не е ли много възрастна?  Rolling Eyes

От една страна е хубаво , защото ще има повече опит, но от друга  не са ли и остарели  методите на лечение?
Интересува ли се от новите лекарства които излизат на пазара, нови методи на лечение  newsm78

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
logo5ka, хич не беше доволна от Азади.

Пък в 25-то ДКЦ не знам да има читав дет. лекар.

# 8
  • Мнения: 87
има долу в поликлиниката в ниското крило, няколко по- млади лекарки, ама не съм чувала никакви отзиви за тях.

# 9
  • Мнения: 302
да попитам, Д-р  Азади, не е ли много възрастна?  Rolling Eyes

От една страна е хубаво , защото ще има повече опит, но от друга  не са ли и остарели  методите на лечение?
Интересува ли се от новите лекарства които излизат на пазара, нови методи на лечение  newsm78



Ами възрастна е , но изглежда много добре за възрастта си. Не мисля че методите й на лечение са остарели - напротив. Изписва съвременни лекарства, интересува се от новостите. Винаги е реасгирала адекватно на проблемите ни. Не е фен на антибиотиците и държи , ако може да се мине без тях.

# 10
  • Мнения: 752
И аз не можах да намеря читав педиатър в тази поликлиника, нищо че живея точно срещу нея. Затова ходим в Студ. поликлиника при най-страхотната лекарка. Наистина за първи път до сега се доверявам 1000 % на лекар.
А пък за Азиди съм чувала, че изписва често антибиотици, но не го знам от опит, а от една приятелка. Иначе била много добра и си вдига телефона, независимо кога й звъниш (което не всички правят).

# 11
  • Мнения: 87
При др Иванова ли в студентска? Тя ли е най-добрата? Чувала съм за нея, но разбрах че имала много пациенти от известно време и не смогвала.

# 12
  • Мнения: 752
Дали е най-добрата незнам. Лично за мен е най-добрата. Предишното ни Джи-пи имаше много пациенти, имаше винаги опашка и се чакаше с часове. При д-р Иванова също винаги има много хора, но някак си работи много експедитивно и не се чака толкова много. Просто правя сравнение с предишната, която беше много мудна и флекматична. А д-р Иванова никога не те претупва, вдига си телефона, обяснява ти спокойно и разбрано, независимо колко пъти й звъниш и по кое време. Не те агитирам за нея, просто каквам какво е важно според мен за едно джипи, а мога и още доста да говоря.

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Нашата е Вера Маринова, кабинетът й е зад Пътеките в Младост 1А. Доволна съм като цяло. Цялото ни семейство е при нея, но по принцип си е педиатър. Друг вариант е Ваня Маринова. Тя е от 27ДКЦ. Много добри отзиви съм чувала за нея от приятелки. Само не знам дали не се е преместила в п-ка "Младост"/ мисля, че е в 39блок/. Много от Джи Пи-тата от 27ДКЦ се преместиха там.

# 14
  • Мнения: 4 053

Ами възрастна е , но изглежда много добре за възрастта си. Не мисля че методите й на лечение са остарели - напротив. Изписва съвременни лекарства, интересува се от новостите. Винаги е реасгирала адекватно на проблемите ни. Не е фен на антибиотиците и държи , ако може да се мине без тях.

точно така  Wink

Общи условия

Активация на акаунт