Грапава кожа

  • 4 738
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, от години, всъщност от както се помня, имам грапава кожа на бедрата и дупето. Пробвала съм с пилинг,ексфолиране, ръкавици, кремове...ефект няма. На вид кожата не е грозна, но на допир е неприятно.
Имали ли сте този проблем, как се справяте с него?

# 1
  • Мнения: 1 928
Моята на дупето става така през зимата,но с ексфолиант и подхранващ душ гел се оправя.Помага и масажната част на гъбата ми за баня.А пробвала ли си с някакво масло напр.бадемово след баня на още топла и леко подсушена кожа-мисля че ще има ефект

# 2
  • Мнения: X
Аз имам само на един участък на д-то и наистина не знам на какво се дължи,даже си мислех,че е рожден белег, стои като настръхнала кожа.Та ..никак си не се справям с това.  Wink

# 3
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Ей,а аз си мислех че този проблем го имам само аз.И аз на д-то имам такива "настръхнали" участъци.Единственото което правя е да ги мажа с кремче или лосионче за тяло след баня,НО никога не изчезват.Аз пък си мислех,че от седенето се получават тези по-груби участъци??? Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Ей,а аз си мислех че този проблем го имам само аз.И аз на д-то имам такива "настръхнали" участъци.Единственото което правя е да ги мажа с кремче или лосионче за тяло след баня,НО никога не изчезват.Аз пък си мислех,че от седенето се получават тези по-груби участъци??? Laughing

Много добре си го описала като "настръхнал участък" Mr. Green
И на мен ми е минавало през главата, че може да е от седенето, но пък всички хора седят, а нямат този праблем.
Дано някой се включи с идея за нещо.
Моята на дупето става така през зимата,но с ексфолиант и подхранващ душ гел се оправя.Помага и масажната част на гъбата ми за баня.А пробвала ли си с някакво масло напр.бадемово след баня на още топла и леко подсушена кожа-мисля че ще има ефект

Не съм пробвала с бадемово масло, но ще опитам, благодаря!

# 5
  • Мнения: 147
 Здравейте! Имала съм този проблем преди време, на мен целите ми крака бяха грапави, задника също. Никога не съм спортувала, дори като дете. Записах се на фитнес и бях много редовна + каланетика. След 2-3 месеца забелязах, че грапавината е изчезнала. За съжаление от както съм родила нещо много ме домързя да се занимавам със спорт и сега забелязвам, че пак кожата ми е станала грапава, засега само на задната част на бедрата. Явно проблема е свързан с кръвообращението. Решила съм да взема мерки, не ми се ходи на фитнесс, но ще правя упражнения в къщи, дори в неделя си взех едно килимче за тази цел. Wink

# 6
  • Мнения: 1 906
И моето дупе е така  Embarassed .
Случайно прочетох тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234291.new;topicseen#new и много се запалих. Даже си поръчах въпросната ръкавичка. Надявам се от нея и да има ефект.

# 7
  • Мнения: 463
Преди време имах на дупето именно там където сядам /отдолу някак си се пада/ и се оправи като се мазах преди 2 години с Аура Слим. От тогава съм нямала такъв проблем, въпреки че седя на д-то по 12-13 часа на ден. Друг е въпроса, че имам излишни кг, с които не мога да се преборя.  Confused

# 8
  • Мнения: 1 299
аз използвам една четка за баня на Агива мисля беше (варненска фирма), при постоянна употреба дава резултата, но я ползвам всеки ден
продава се в Пикадили

офф - Бонбонче, аватарът ти е у-м-о-п-о-м-р-а-ч-и-т-е-л-е-н   Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
И моето дупе е така  Embarassed .
Случайно прочетох тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234291.new;topicseen#new и много се запалих. Даже си поръчах въпросната ръкавичка. Надявам се от нея и да има ефект.

М, да... и аз искам да си я поръчам, и аз се запалих ooooh! Mr. Green

аз използвам една четка за баня на Агива мисля беше (варненска фирма), при постоянна употреба дава резултата, но я ползвам всеки ден
продава се в Пикадили


Ще ги погледна, благодаря за идеята Simple Smile

# 10
  • Мнения: 965
Здравейте и от мен - реших да си дам и аз своя съвет Naughty
Ръкавичката Рая, която се продава само по нета, наистина е много добра, лично я ползвам. А след баня с нея на леко подсушена кожа намазвам с какаово масло. Продава се в едни такива зелени кутии, мисля от 250гр, не е скъпо и май фирмата беше Лавена. Ще ви хареса.

С въпросното какаово масло се мажа и през лятото против изгаряне и ефект има определено  Peace

# 11
  • Мнения: 1 952
Аз пък мисля, че грапавата кожа си е вид кожа и си остава такава, няма махане на грапавината.

# 12
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравейте и от мен - реших да си дам и аз своя съвет Naughty
Ръкавичката Рая, която се продава само по нета, наистина е много добра, лично я ползвам. А след баня с нея на леко подсушена кожа намазвам с какаово масло. Продава се в едни такива зелени кутии, мисля от 250гр, не е скъпо и май фирмата беше Лавена. Ще ви хареса.

С въпросното какаово масло се мажа и през лятото против изгаряне и ефект има определено  Peace

Взех си я аз тази ръкавичка, та вече два пъти се къпя с нея. Ще видим какво ще стане.
Но май наистина няма отърване от тази гадна кожа Sad

# 13
  • Мнения: 1 632
Пробвала ли си с бебешки лосиони?

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
Пробвала ли си с бебешки лосиони?

Всъщност не. Вече ползвам ръкавичката, спомената по-горе и има някакъв задоволителен ефект. Кожата значително се заглади. Благодаря на Бонбонче, че сподели за нея.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт