количка за кукли за коледен подарък за 3 г момиченце- добра идея или не

  • 8 244
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 561
Здравейте мами на момиченца,

Искам да се допитам до вас.
За коледа обмисляме подарака на 3г си дъщеричка и съм се спряла на зимна количка,но от вносните и приличащи на истинска.
не мога да сложа снимка,не става зада я видите.
Подобна е на тази в розово:
http://www.moni.bg/products.php?id=17&name_b=%D0%9D%D0%BE%D0 … 51f260f2cd23f9a11



Тя има ве4е лятна,но обикновенна,още като прохождаше я взехме.

Интересува ме дали ще си играе с нея  на тази възраст и дали си струва инвестицията около 60 лева. Или ще бъде поредната вещ в детската стая.

# 1
  • Мнения: 179
Аз мисля че е мн удачен подарък. моята дъщеря е на 3,3 месеца, има такава подобна количка от миналия си РД и до този момент не е спряла да си играе с нея, постоянно нарежда кукли в нея, приспива, заспива и всички други неща. Друг е въпроса дали детето се заиграва с кукли и всякакви момичешки играчки. Понеже ние много играем, но Знам и познавам деца които не чак толкова!
Така, че според мене, прецени си и според детето си!
И накрая успех в покупката Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 9 395
Интересува ме дали ще си играе с нея  на тази възраст и дали си струва инвестицията около 60 лева. Или ще бъде поредната вещ в детската стая.
Ще ми повярваш ли, ако ти кажа, че с такава количка и аз ще си играя, даже!!! Party

Ама, как, няма да се радва! Това е страхотен подарък. Hug
За мен, количките за бебете винаги, ама винаги - съдейки от мен самата, като малка Flutter- са били най-удачният и най-успешен подарък за момиченцата. Peace

П.С. Пък той сина ми се радва на тези колички, ти, за малката се чудиш... Wink

# 3
  • Мнения: 3 698
И според мен идеята е много добра, а количката е страхотна!Моята дъщеричка е на 2г.и 7 месеца и също много хубаво си играе с количка с кукла, пазарска количка, всякакви такива.Други идеи - детска кухня и детска тоалетка.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Супер е!
Ние пък взехме на Мони - 3,6 год. - един комплект от ЛаРедут, включващ количка, люлка, кошче за кола, столче за хранене, кенгуру и легълце за кукли. Като я гледам как във всеки магазин все на такива неща се хвърля, сигурна съм, че ще и хареса.

# 5
  • Мнения: 2 047
  Също мисля, че е хубав подарък.
Прави ми впечатление в парка, че бебетата са с  колички от тези обикновените, а каките между 3 и 5 години вече имат такова возило, което си показала. И са много горди с тях, минават покрай дребните едни такива важни  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 6 522
моите 2 броя 3-годишни се радват много!!!

# 7
  • Мнения: 1 561
Играе и с кукли,но търси и колички за момченцата които са....
Харесах една в немските сайтове,срокът е до неделя та затова искам съвет.
А цената на онзи комплект с люлката,легло и т.н колко струват ????
Количка за 24.90 евро+ малко отгоре за доставка  мисля че е добре Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз го взех за 38 евро, в момента е 41 евро.

# 9
  • Мнения: 1 561
От къде?

# 10
# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Добра идея е по принцип, но си зависи и от детенцето. Моята щерка би играла, но племенницата примерно е абсурд да я погледне. Ако се занимава с кукли е добър вариант. Моят последна покупка за Александра е камионче  Crazy

# 12
  • Мнения: 2 149
Видях количка за кукли, като истинска, с чадърче, зимен тип количка, с големи гуми, на Пепе Джинс, 60 лв.
Обаче я купиха, а бе една.
Мога да гледам и ако изпадне някаква такава да ви кажа!

# 13
  • Мнения: 667
Мисля, че ще й интересна количката.  Моята дъщеря имаше 2-3 колички за кукли. Не забравяй, че трябва да има и нещо, което да слага вътре.

# 14
  • Мнения: 6 164
Ще и хареса! Гледам момиченцата от квартала, много бутат такива колички. Веднъж дори се разминах с 3 момиченца, бутаха по тротоара една до друга и си обясняваха "Моето бебе яде вече пюрета!", "Моето пък пие само мляко!", "А колко зъба има твоето?" Joy , скици!

Общи условия

Активация на акаунт