Помагат ли татковците???

  • 4 813
  • 149
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Момичета,
помагат ли ви татковците в отглеждането на малките съкровища? Отменят ли ви макар и понякога в обичайните всекидневни дейности като сменяне на памперси,пеоличане, миене и изваряване на шишенца, къпане, приспиване... Доволни ли сте от тяхната помощ? Нека да я оценим по шестобалната система Wink
Или може би ви помагат в домакинските задължения?
Споделете от какво сте доволни и от какво не.

# 1
  • Мнения: 690
Помага, не мога да се оплача. bowuu
Проблема е, че доста често е в командировка  Crazy

Когато Коко беше малък ми помагаше предимно с домакинските задължения, миенето на шишета, приготвяне на храната... После почна и да го храни, преобува. Сега понякога и по цял ден го гледа. Справя се с всичко, а най-вече с играта с малкия  Joy

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
За домакинската работа имам помощница,а за другото помага не се оплаквам!
По шестобалната 6,защото за нещата,които искам помощ той се е погрижил да намери кой да ми помага.Като излизам той гледа дъщеря ни!А,сега да го заплюя,че да не си го урочасам сама Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 757
Писах му 3 щото с бебоците почти не помага. Но като се замисля съм го ощетила, щото с големия син доста помага, а понякога и готви и мие чинии

# 4
  • Мнения: 5 401
Четворка за наш тати!  Naughty Нито един памперс не е сменил, само веднъж го е извел, но пък се къпят винаги заедно и много си играят. В домакинството помага с миене на чинии през вечер и с чистене веднъж седмично.

Не се оплаквам въобще от него, той почти няма време с тая негова пуста работа и колкото може, милия, участва.

# 5
  • Мнения: 1 043
Нашият се справя много добре. За съжаление е по цял ден на работа, но когато се прибере задължително играят половин час, а след това е вече време за сън. Събота и неделя, ако случайно е почивка, излизат само двамата, а аз- или шетам нещо из нас, или се разкрасявам  Flutter
П.С. Но всичко това е от скоро.Като беше бебе, изобщо не се занимаваше с него...мъже... ooooh!

# 6
  • Мнения: 4 406
по шестобалната система му пиша 10 на нашия татко

# 7
  • Мнения: 455
Изобщо не мога да се оплача от него - понеже покрай нас няма нито баба, нито дядо - разчитаме изцяло един на друг. Ако не е той нямам идея как бих се оправяла.
по шестобалната система му пиша 10 на нашия татко
И аз  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 44 033
Като беше новороден бебчо повече помагаше за паперси, обличане , хранене и т.н. сега вече почти не.
Сага общо взето рядко го приспива, още по-рядко го оставям да го гледа за час-два или да излязат сми на разходка.
Понякога и готви. И почти винаги той пазарува.
То аз и не искавм да сменя памперси - предпочитам да си поиграят и да се видят малко пред това да мие, къпе или готви, защото и без друго много работи и малко време са заедно...
Иначе за оценка - пиша 6. Скъсва се от работа за да ни издържа и да ни е добре....по-голяма помощ от това - здраве му кажи. А аз седя и си гледам малкия...не мога да искам от него като се прибере в 10 да къпе и приспива...все пак и той трябва да почива. Ако му труфна детето да се гледат е за малко и то събота и неделя или сутрин ако ми с наложи много някъде да отида - лекар или нещо такова.
И го смятам за нормално.
Не мога да искам хем да работи, хем да помага в домакинства и рутинни задължения тип хигиена и хранене на детето.
Иска ми се само да може да прекарваме повече време заедно...знам, че и на други майки тук мъжете им все са на работа ите биха разбрали какво искам да кажа ... Wink

# 9
  • Мнения: 867
Давам 5-ица, защото ме е страх да кажа че се справя идеално. Не само помага, мога спокойно да кажа че си гледаме детето двамата и работи на всичкото отгоре. Няма нещо, което да не прави и го прави екстра. В домакинството  - също, колкото има време. Гледам за чистенето поне да не го ангажирам.

# 10
  • Мнения: 1 897
Да, помага много.
Живеем и отглеждаме детето си сами,и двамата работим и ако не ми помагаше в домакинството и за детето не бих се справила.
Пиша му 5, по щестобалната система,за да има стимул и за напред. Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 431
Изобщо не мога да се оплача от него - понеже покрай нас няма нито баба, нито дядо - разчитаме изцяло един на друг. Ако не е той нямам идея как бих се оправяла.


И аз така  Peace

# 12
  • Мнения: 1 479
Да, помага и за децата и за чистене.

# 13
  • Мнения: 474
Ние пишем 5 на тати /да не се възгордява/  Mr. Green Mr. Green Mr. Green - пък и винаги има какво още да се желае  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 199
Ох, пуснах анкетата, пък забравих да се включа Embarassed И нашият тати много работи, но на мен като чели ми се иска малко повечко да помага, защото си живеем сами и когато съм много изморена и понякога и изнервена(защото например малката много е мрънкала през деня) си мисля, че понякога си го използва за оправдание... не че не помага де...

Общи условия

Активация на акаунт