Препоръчайте ми ортопед!

  • 1 002
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 005
Моля ви , кажете къде да заведа бебо на ортопед. Не сме го водили още, а е крайно време. Педиатърката каза първо да си запазя час и тогава ще ми даде направление. Трябва ми някъде ,където гледат с ехограф- за тазобедрените стави. А също искам да прегледат баткото за плоскостъпие. Та мисълта ми е-да ми препоръчате клиника или доктор ,където да прегледат и двамата, ако може и телефони. Благодаря ви!

# 1
# 2
  • Мнения: 867
Д-р. Алексие в Горна баня.

http://www.einet.bg/~alexiev/

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
 а да и по това, което съм чела тук в горна баня плащаш още 25 лв за ехографа, докато при Драганов това си "влиза в направлението" .

# 4
  • София
  • Мнения: 5 651
Аз лично съм много доволна от д-р Ивайло Ефремов в Горна баня, млад, изключително внимателен, обяснява всичко и се държи много добре. Преди около година беше на специализация във Франция, дано да се е върнал вече. Водила съм и двете си деца в Горна баня, не са ми искали нито лев за ехографския преглед, всичко мина с талона от педиатърката. Относно доц. Драганов - порови се тук и попрочети, май майките не са особено доволни от прегледите при него.

# 5
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз лично съм много доволна от д-р Ивайло Ефремов в Горна баня, млад, изключително внимателен, обяснява всичко и се държи много добре. Преди около година беше на специализация във Франция, дано да се е върнал вече. Водила съм и двете си деца в Горна баня, не са ми искали нито лев за ехографския преглед, всичко мина с талона от педиатърката. Относно доц. Драганов - порови се тук и попрочети, май майките не са особено доволни от прегледите при него.

Аз пък не съм доволна от Ефремов (държа се много високомерно и отказа да обясни диагнозата на детето), но не си налагам мнението.

Аз съм доволна от доц. Медникаров, Горна Баня!   Peace  (обаче не преглежда с направление)

# 6
  • Мнения: 336
Аз видих малката в 25-та ДКЦ в Младост. Не помня името на ортопеда, но там е САМО един и затова часовете са заети за доста време напред. Но съм доволна. Само трябва да се обадиш по-раничко.

# 7
  • Мнения: 177
Ортопеда в 25 п-ка се казва Хайвазов. Добър е ние вчера бяхме при него.

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Майка ми работи в Горна Баня от 25 години и познава всички лекари.
Казва, че за бебенца най-добър е Райчо Кехайов. Peace

# 9
  • Мнения: 89
д-р Венелин Алексиев,
детски ортопедичен хирург,
ултразвукова диагностика на
мускулно-скелетната система,
http://www.einet.bg/~alexiev
В Горна Баня водих баткото при два различни доктора, но и двамата не ми казаха нищо съществено, а само хипотезибез конкретна диагноза. После чрез форума д-р Алексиев ми обясни надълго и нашироко за какво става въпрос и в крайна сметка се оказа, че е бил абсолютно прав. Проблема ни отшумя от само себе си и не се наложи слеща с него, но останах с впечатление, че е много ерудиран и компетентен. Той също е в Горна Баня. И побързай, защото май сте позакъснели. За локсации е хубаво да се преглежда до 3 месец.

# 10
  • Мнения: 2 663

И аз съм много доволна от него

# 11
  • Мнения: 857
Аз също съм за Алексиев  Peace

# 12
  • Мнения: 291
препоръчвам ТОКУДА  - имат много добра техника, докторите са достатъчно квалифицирани

# 13
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ние също сме ходили в Горна Баня при д-р Андреев. Тъй като аз от малка имам проблеми с кокалите съм посещавала това заведение и съм на мнение че там са най-добрите специалисти. Бих ти препоръчала да отидеш там.
За Драганов си имам собствено и предубедено мнение от много отдавна. Но то за всеки лекар е така. Има и доволни и недоволни.

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 10:45 от Drina

# 14
  • Мнения: 622
Аз водих дъщеря ми при Драганов-много съм доволна, добър специалист, много внимателен и като почна да ги ръси едни с мъжа ми се разцепихме от смях. Пепоръчвам го

Общи условия

Активация на акаунт