Хламидия и сраствания

  • 2 763
  • 10
  •   1
Отговори
Zdraveite, az strashno se boia. Iskam da imam deca pove4e ot vsi4ko, no ve4e mnogo godini imam bialo te4enie. Predi 3 godini hodih na izsledvania za hlamidii na sekret i mi kazaha 4e niamam. Ottogava sam samo sas sapruga si,a dnes, ooo,dnes, v Klinikata po kojni kam medicinska mi zaiaviha 4e 100 procenta imam hlamidii i 4e imam i niakakva erozia na shiikata. Kajete mi vazmojno li e sled 3 godini da izlekuvam tezi hlamidii i ako sa doveli do srastvania kak moga da razbera. Spomenaha mi za cvetna snimka. Kakvo predstavliava tazi cvetna snimka, kak i kade se pravi???Mili momi4eta, ot4aiana sam.

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравей, цветната снимка показва проходимостта на тръбите, а за това къде се прави зависи ти от къде си?Аз мога да ти кажа за Варна Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Luciana
Predi 3 godini hodih na izsledvania za hlamidii na sekret i mi kazaha 4e niamam. Ottogava sam samo sas sapruga si,a dnes, ooo,dnes, v Klinikata po kojni kam medicinska mi zaiaviha 4e 100 procenta imam hlamidii i 4e imam i niakakva erozia na shiikata. Kajete mi vazmojno li e sled 3 godini da izlekuvam tezi hlamidii i ako sa doveli do srastvania kak moga da razbera. Spomenaha mi za cvetna snimka. Kakvo predstavliava tazi cvetna snimka, kak i kade se pravi???


Здравей,

Това че от три години си била само със съпруга ти не е гаранция че не може да си "хванала" хламидия. Не обвинявам съпруга ти в нищо, но трябва да знаеш, че хламидията не се предава само по полов път !!! Преди три години може да си я нямала, но сега е напълно възможно да се "появи".

Как така в клиника по кожни ти казват че 100% имаш хламидия - направиха ли ти някакви изследвания, или ей така на око???

Иначе, цветната снимка представлява вкарване на контрасно вещество в маточните тръби и последващото им проследване за проходимост.

# 3
Zdraveite, az jiveia v Sofia. Taka 4e ako ste 4uli za naistina nadejden ginekolog v Sofia, molia otgovorete! Tania, mislia 4e ti izpratih li4no saobshtenie, no ne sam sigurna, tai kato opciite na foruma sa mi oshte nepoznati

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Какви излседвания са ти правили, за да кажат, че 100% имаш хламидия и за тази ерозия?
След кръвно изследване или материал може да се каже за хламидия 100%, а така на външен вид...не знам дтрува ми се, че не може да има таква категоричност.
Списък с лекари ще намерош на сайта на Зачатие. Успех с намирането, пиши тук, когато имаш нужда от съвет или само да споделиш.
Накрая една молба- ако не те затруднява пиши на кирилица, че ако е дълъг постинга затрудняваш останалите потребители!

# 5
  • Мнения: 7 718
Лусиана, моля те пиши на кирилица.
За лекари в София виж ТУК . Успех.

# 6
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Luciana
Zdraveite, az jiveia v Sofia. Taka 4e ako ste 4uli za naistina nadejden ginekolog v Sofia, molia otgovorete! Tania, mislia 4e ti izpratih li4no saobshtenie, no ne sam sigurna, tai kato opciite na foruma sa mi oshte nepoznati


За лекарите в София вече са ти отговорили момичетата.

Да получих ти съобщението и вече отговорих, но задай въпросите си и тук, за да получиш възможно най-пълни отговори на въпросите си.

# 7
Здравейте, съжалявам за кирилицата. Въобще не съобразих.
За теста - правиха ми първо кръвен тест и той беше отрицателен. Но други лекари ми казаха че не бил достоверен и затова ми взеха и секрет.
Лекарката, която ми взимаше секрета за изследването каза,че имам много сериозен проблем още преди самото изследване,защото съм имала " ерозия на шийката и от нея течало гной"-цитирам. Резултатът от изследването на секрета беше положителен.
Ако тестът на съпруга ми излезе отрицателен, мислите ли че трябва да повторя изследването?
А иначе имах хиляди въпроси, които зададох на Таня- Благодаря ти за отговорите и утехата, но сега ще питам и вас.
Според лекарката има голям шанс хламидиите ми да са хронични, тъй като течението ми е от много години. Има ли шанс все пак да се излекуват? Може ли човек да забременее с хронични хламидии и да има деца?

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Хламидиите с доста упорити и изсикват сериозно лечение. А какво ще правят с тази ерозия казаха ли ти?
С какво ще лекувате хламидията.
Колкото до кръвен и секрет, всички лекари имат собствено мненние на кой вид тест да вярват повече

# 9
Здравей казаха ми че ще ме лекуват със Самомед - 3 табл.по 500мг 3 последователни дни или със Азитримицин(ако не се лъжа) по 1грам -2 седмици. Алергична съм към Доксициклин. Обясниха ми,че първо трябва да се излекува хламидията,защото тя е причина за раничката и едва след това раничката.
как така едни доктори вярват повече на кръвния, а др. на теста на секрет. А аз на кой да вярвам след като кръвния е отрицателен, а на секрет положителен?

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Не се изразих правилно, моя грешка. Исках да кажа,ч е според едни лекари по-достоверен е кръвния тест, според други секрета.
Виз в полезната тема има доста за хламидии, ще ти е от полза да прочетеш

Общи условия

Активация на акаунт