Не мога да избера м/у тези две колички...

  • 2 164
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Харесвам и двете, но не можем да решим коя да си вземем, така че моля за малко помощ ако сте ги ползвали:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1710
http://www.shtarkel.com/m2_1.htm
 Whistling

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 10:52 от Сенди

# 1
  • Мнения: 176
аз съм за първата много ми харесва и са много удобни

# 2
  • Мнения: 4 668
Категорично първата  Peace т.е. триколката ! Първо е доста по красива и със сигурност е по - удобна .
Моделите на MAG ENGLAND са доста тежки , а и без да искам да засегна някой - доста старомодни , меко казано ...  Confused

# 3
  • Видин
  • Мнения: 685
Аз пък съм за Mag England. На мен лично ми е много удобна, а и не си падам по триколки. Така и не можаха да ме грабнат Hug

# 4
  • Мнения: 27 524
Втората. Триколки не харесвам и не ги намирам за функционални и стабилни. Нито удобни.

# 5
  • Мнения: 2 908
Категорично съм за първата-била съм с комбинирана с големи единични гуми-добре е за дупките и разбитите тротоари,ама дупе да ти е яко-ако знаеш колко е тежка и трябва постоянно да я вдигаш,като завиваш,защото не и завиват гумите-нямаш на идея какъв ужас е-продадох я на 5-тия ден на ползване и я замених с малки но завиващи предни гуми-родих се.Сега съм с лятна на Хоук-много ги тача. Mr. GreenИ моето бебе е зимно...

# 6
  • Мнения: 335
Ние бяхме с втората и съм много доволна  Peace Наистина си е малко тежка,но една година и нещо ми вършеше страхотна работа(бяхме зимно бебе).За първата нямам наблюдения  Rolling Eyes
Успех,каквото и да решиш  Peace

# 7
  • Мнения: 4 668
Добре ! Да изключим факта , че не харесвате триколки . Специално показаният втори модел е много тежък и ако момичето се спре на такава с четири колела у поне да си потърси друга марка .

Само да попитам - какво им е нестабилно на триколките ? Много по проходими са и по - лесни за бутане ...

На мен ми се стори показаната , че е с въртящо предно колело  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 105
Аз зъм за Mag England, но вариянта им с въртящи се гуми - по-лесно завива. Предимства:
- 4 гуми, което е предимство ако минаваш през подлез
- много добър зимен вариянт - бебчето е закрито много добре
- здрав модел са
Май толкова се сещам ......

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
според мен потърси трети вариант....

# 10
  • Мнения: 5 391
За мен и двете не стават.

# 11
  • Мнения: 1 925
Аз бих ти препоръчала на Hauck все пак е немско, за разлика от китайската Mag England  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
Маг не е китайска...до колкото си спомням е полска...но са много не маневрени и тромави....поне ако е маг си избери със завиващите колела.

# 13
  • Мнения: 2 908
Значи аз да си кажа-ама да не ми се обижда никой-това,че тук повечето потребителки са свикнали да купуват колички от 1000 лева е едно,ама не всеки може да ги извади тези пари.Аз лично мога само да ги сънувам Mr. Green,като гледам избора на авторката-май и тя ги сънува.Не смятам,че Хоук имат някакъв проблем-има си всичко количката-карах и с по-смотана комбинирана на Чиполино и пак изкарах зимата без проблеми,значи който може с 1000 ,може и с100 Mr. Green-екстри не са ми трябвали други,освен тези които си ги има.Ако пък може да си позволи нещо,което не само го сънува Crazy-има много по-изгодни други варианти-мен лично тази първата ме устройва напълно-спокойно може човек да си изгледа зимно бебе с нея.А това,че триколкоте били нестабилни-не е вярно-Аз мислех така,затова си купувах само четириколки-ами не е вярно и това е-убедих се.
Последно-aко мислиш да я ползваш тази количка и зиме,и лете-купи си по-скъпа и хубава(да е по-лека,да е със завиващи гуми),ама аз хвърлих комбинираната,като направи малката 5.5 месеца-да дам 500-1000 лв за 5 месеца ползване-нема да стане никога.

# 14
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Аз предпочитам Hauck, но не триколка. Виждала съм как пада бебе от триколка при качване на тротоар. А иначе и тази е този клас и ми се вижда по-добра и от двете.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1332

Общи условия

Активация на акаунт