ако пък знам вече какво става...

  • 935
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
здравейте, знам че има доста жени с нередовен мензис, но това моето на нщо не прилича. понякога ми идва нормално, понякога ми прескача един месец, но такова нещо не ми се е случвало досега. последно лелката ми дойде на 10 август.ние от лятото не се пазим.в началото на октомври ходих при д-р Власова и ми каза че още не ми е минала овулацията, но като гледа-всичко е наред. още не ми е дошло ,а съм направила сума ти тестове и всички са отрицателни. Ще се побъркам вече... #Cussing out

# 1
  • Мнения: 2 309
Само лекар може да ти даде точен отговор...
Това е доста дълъг период!Не е нормално.

# 2
  • Мнения: 7 718
Изследвай си репродуктивните хормони.
Намери си добър лекар.

# 3
  • Мнения: 92
Само лекар може да ти даде точен отговор...
Това е доста дълъг период!Не е нормално.
.
 PeaceНАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА!!!

# 4
  • Мнения: 10
ама нали хормони някои от хормоните се правят 2-3 ден от цикъла? а и доколото съм чувала д-р Власова е добра...

# 5
  • Мнения: 7 718
Не казвам нищо за нея.
Да, някои се изследват на 2-5 ден. Исках да кажа, че мерки трябва да вземеш.

# 6
  • Мнения: 10
а все пак дали има някакъв шанс да съм забременяла и да не го отчита след толкова закъснение? newsm78 Божеее, как се надявам да е така... Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 7 718
Ами нали в началото на октомври не била минала овулацията?
Като мине овулацията се смятат 14 дни и се започва с тестовете.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Само лекар може да ти даде точен отговор...
Това е доста дълъг период!Не е нормално.
съгласна
Стискам палци Peace

# 9
  • Мнения: 10
благодаря ви момичета! мисля да спра да се шашкам, пък да става каквото ще, то все някога ще дойде. Писна ми да се вглеждам с надежда, а тя да е  EFN , гадна , самотна черта  #Crazy Отдавам се на секс за удоволствие, а пък когато дейда лелката ще му мисля пак   love001  love001  love001 за всички ви

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Това е най-правилното, ще видиш, че като се успокоиш всичко ще си дойде на мястото.
Чакаме скоро да се повелиш с 2 чертички Laughing

Общи условия

Активация на акаунт