Доволни ли сте от млечната кухня (в частност-в Русе)

  • 515
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Доволни ли сте от млечната кухня и от кога записахте децата си? Ще се радвам да споделят наи вече Русенските майки

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 17:08 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Ако попиташ в Русенската тема, вероятно ще получиш повече отговори: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=232470.0

# 2
  • Мнения: 337
Мерси Vivi  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 240
Преди време и аз задавах този въпрос.Сега мога да ти отговоря от личен опит.Аз не съм никак доволна.Записах го просто да пробвам и защото приятелки не спираха да ми я хвалят.В интерес на истината за едната седмица през която вземах храна, няма нещо което моят син да не е изял.Но супите наистина са си " гола вода" с два пръста олио, плуващо  отгоре.Второто също е доста мазничко, видимо със запръжка и доста често е нещо каймяно.Като въобще не е сигурно мляно месо или някаква "народна" кайма.Кремовете пък са безбожно сладки за толкова малки деца.Но за тези пари не може и да се очаква повече.Това си е лично мое мнение, но аз не бих препоръчала на никой да взема храна за дето си от там.

# 4
  • Мнения: 669
не съм от русе,но да отговоря бех много доволна от кухнята в нашия град но от 20 дена постоянно се разболяват деца от салмонелоза и спрях да взимам.сега готвя в къщи

# 5
  • Мнения: 2 019
доволна съм

# 6
  • Мнения: 240
не съм от русе,но да отговоря бех много доволна от кухнята в нашия град но от 20 дена постоянно се разболяват деца от салмонелоза и спрях да взимам.сега готвя в къщи


Самият факт, че има заболели деца в мен буди недоволство.Не че аз или ти не можем да случим на подобно яйце, но се предполага, че там контролът е завишен.Аз съм доволна от храната, не само защото детето ми е изяло и трите бурканчета без остатък, а и когато знам, че храната която му давам е здравословна и разнообразна.А никой не може да ме убеди, че супа или ядене с 2 пръста мазнина, плуваща отгоре е полезна за детето.В Русе дори започнаха да сипват храната в едни кекави пвц кофички, тъй като се оказа, че не стерилизират бурканчетата, а и не ти сипват в твоите и имаше доста разболели се деца от някакъв вирус.Не говоря за другите градове, а за Русе.

# 7
  • Мнения: 603
Йоанна я спрях съвсем скоро от кухнята (1г.)... Няма да ми се счупят ръцете да забъркам тиквички/моркови/грах... с ориз или да яде от нашата храна, като после добавям подправките (за нас).
Спрях я защото: 1. Храната, която правят (визирам супите) е много мазна. Явно се използва маргарин някакъв, защото стои като лой отгоре...
2. Повечето десерти са нишестета..
3. Много често ми се случва да видя люспи от чушки/домати (а на мен ми се повдига от такива неща) и от картофи.
4. Все по-често започнах да намирам парчета целина (може би) колкото нокът от палец...

По принцип супата не става.. За пюрето нямам забележки с изключение на люспите (и пак наличието на мазнина в повечко)


Надявам се да съм била полезна.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт