Нещо малко по - официално:Моля за съвет

  • 444
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета. Моля Ви за съвет, ако можете да ми помогнете. Тъй като ще ни се наложи да ходим на един по - официално събитие трябва да купя на дъщеря ми нещо малко по-официално, защото тя попринцип за дрехи признава само дънките.
Все пак не искам да е нещо много официално като бална рокля например. Ако сте виждали някакви хубави костюми с пола и сако, панталон и сако или някаква подходяща са сезона рокля много ще съм Ви благодарна ако споделите къде, защото нямам време да се лутам много, а ако и дам на нея сама да си търси съм 1000 процента сигурна, че ще се върне с нещо супер екстравагантно и неподходящо за случая. Благодаря предварително.
А и само забравих да кажа, че е на 15, а събитието е през деня-т.е както казах не искам бална рокля.  Искам да и намеря нещо семпло, което да може и след това даго носи като ходим на театър или опер и т.н.
Единствения магазин за който се сещам е Паола Апси, но в момента въобще не съм наясно там какво имат.
ПП: Много съжалявам, че ви пиша от регистрацията ми, но сега нямам време. Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 7 414
  Защо не отидете в Dika на Витошка? Всъщност,не виждам в кой град си...... Rolling Eyes А говоря за София. Simple Smile

# 2
Лоролея, много ти благодаря за съвета, но вече бяхме там. На мен ми харесаха много неща, но на нея не. Спаред нея моделите били като за мен, не като за нея. Все пак не искам да я насилвам да носи нещо, което не и харесва. Тя попринцип си е харесала като тип горе-долу какво да е, но всичко което гледаме се оказва или наистина не в стила и или е прекалено неподходящо за случая.
От София съм, да. Съжалявам, че не съм написала от къде съм, просто съм забравила.
Още веднъж много ти благодаря за предложението.
Ако някой друг има някаквъ идея къде да погледнем и сподели ще съм му много благодарна, защото наистина си нямам и на представа къде да ходя определено, а нямам време да обходя цяла Витошка, Molla и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт