Питанка за бибероните

  • 423
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Кажете ми майки кога трябва да променя дупките на биберона на детето ми.В момента сме на 45 дни и сме на 1 дупка.Ако няма точно определено време как да определя кога точно да направя промяната.Забелязала съм че вече ядем с едно  прекъсване на ядене и мн ревем а мога да кажа че сме доста лакоми.Ядяхме си "манджете" почти на един дъх.Благодаря Ви предварително.
 newsm78  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 467
Моето бебе беше с номер едно доста време, поне до 4 месеца. Също е лакома:) После пробваш номер 2 и виждаш дали се справя и т.н. По принцип, ако си е лакомо детето, по-добре по-късно, че иначе горките стомахчета.

# 2
  • Мнения: 1 186
Аз мисля че е относително да се каже....мисля че детенцето само ще си покаже кога иска повече да пуска бибата....така беше при моето дете Peace

# 3
  • Мнения: 100
Аз мисля че е относително да се каже....мисля че детенцето само ще си покаже кога иска повече да пуска бибата....така беше при моето дете Peace
И аз мисля така, но защо пускаш трета тема, като са ти отговорили и в предишните.

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 11:42 от titimiti

# 4
  • София
  • Мнения: 15 218
Аз мисля че е относително да се каже....мисля че детенцето само ще си покаже кога иска повече да пуска бибата....така беше при моето дете Peace
И аз мисля така, но защо пускаш трета тема, като са ти отговорили и в предишните.

И аз си задавам същия въпрос. Затова ще заключа тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт