А за мажете и пръ...то.

  • 16 552
  • 200
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 199
Та защо тез мъже постояно трябва да пър... и вопще не им е неодомно.Мойчкият преди без да иска после нарочно сега детето било ,така ми се причува,плочката скърцала и др.Като му кажа ,че и аз ще правя така .Добре(но аз естественно няма да го направя )или жените неможело да пряват така.С моя приятелка си говори ме и нейния мъж така правиа.Та ние жените (ВСИЧКИ)сме по саобразителни от тях.Вие дами какво ще кажете.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 145
Казва, че иначе го боли корема (или червата беше - не помня). Поне направи компромис и излиза от стаята когато му дойде музата.

# 2
  • Мнения: 13 512
незнам какво да ти кажа, голям проблем е това с мажа ти.. Да ти кажа аз как оту4их мой4кия...запо4нах да правя като него, 4е и пове4е...без въупще да ми пука,  нали съм по саобразителна от него. И за сега е добре, не е п**дял ве4е по ве4е от 2 месеца! Успех ти желая и стискам палци. Ако искаш савет как то4но да го направиш, ми пиши

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
не знам какво да ти кажа, голям проблем е това. Да ти кажа аз как оту4их мой4кия...запо4нах да правя като него, 4е и пове4е...без въупще да ми пука,  нали съм по саобразителна от него. И за сега е добре, не е п**дял ве4е по ве4е от 2 месеца! Успех ти желая и стискам палци. Ако искаш савет как то4но да го направиш, ми пиши

 Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 1 186
Такива са си те мъжете Laughing....то това си е човешко Rolling Eyes....винаги ми е ставало смешно някой като каже че той не пръцкал...де да можехме и ние така.....

# 5
  • Мнения: 2 652
Глей сега - надумкваш се със зеле, грах, боб, царевица или квото там друго намериш, поливаш с гъзирано обилно (Спрайт за предпочитане) и се докарваш до там, че за гръмовните ти представления да ти завиди не само всеки уважаващ себе си тинейджър, ми и природата-майчица дори. Ай да им се не види и пр...льовците!

# 6
  • Мнения: 2 161
Ако мъжът ти започне да гълта Мезимфорте,дали няма да запее:вече ми е леко,чувствам се добре?И вълкът сит и агнето цяло.

# 7
  • Мнения: 2 498
Каква пръдлива тема  Laughing

От 7 год. сме заедно и пред мен не е изпущал гълъбчето...

# 8
  • Мнения: 3 611
Каква пръдлива тема  Laughing

От 7 год. сме заедно и пред мен не е изпущал гълъбчето...

Чака те да се обьрнеш ли?  newsm78

# 9
  • Мнения: 3 611
Глей сега - надумкваш се със зеле, грах, боб, царевица или квото там друго намериш, поливаш с гъзирано обилно (Спрайт за предпочитане) и се докарваш до там, че за гръмовните ти представления да ти завиди не само всеки уважаващ себе си тинейджър, ми и природата-майчица дори. Ай да им се не види и пр...льовците!

Ох, каква хубава дума и как страхотно пасва на темата  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 376
 Joy Joy Joy

Мдаа...мъжа и не може да се сдържа,тя пък зле с граматиката...Ентересно семейство

# 11
  • Мнения: 3 611
Joy Joy Joy

Мдаа...мъжа и не може да се сдържа,тя пък зле с граматиката...Ентересно семейство

"Краставите магарета отдалече се надушват"
ньл тьй беше?  Wink

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
човещинка .... малко просташки си пада, ама олеква ...

# 13
  • Торонто
  • Мнения: 837
Joy Joy Joy

Мдаа...мъжа и не може да се сдържа,тя пък зле с граматиката...Ентересно семейство

 Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, какво общо има това с темата?
Кажи ти перфектна ли си в граматиката? НЕ си - прегледах специално постингите ти, така че ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?

# 14
  • Мнения: 13 512
Защо трябва все някой да се подиграва на друг за граматиката му, ако не можеш да дадеш съвет защо просто не замълчиш вместо да критикуваш?
Какъв съвет да се даде? Как да спре мъжът и да пърди или как тя да го надпърдява или как да нау4и мъжа си да не пърди пред нея?
Егати темата!

Общи условия

Активация на акаунт